021-58941 تماس
Logo
logo logo نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

تعمیرکار ماشین لباسشویی

تعمیرکار ماشین لباسشویی
تعمیرکار ماشین لباسشویی
زمان مطالعه: 10 دقیقه
comment

دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای همین مقاله به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

به طور کل میتوان شغل یک تعمیرکار ماشین لباسشویی و یا به عبارت دیگر تکنسین لباسشویی را اینگونه توصیف کرد که یک تکنسین در اولین مرحله از خدمات به مشتریان وظیفه نصب دستگاه را بر عهده دارد. بنابراین یک تعمیرکار ماشین لباسشویی باید در وهله اول، چگونگی اتصال خطوط آب و برق و نحوه بررسی نشت را پس از نصب دستگاه بداند. تعمیرکار لباسشویی، علاوه بر دانش نصب باید نسبت به قطعات شناخت کافی را داشته باشد تا به راحتی به عیب یابی و تعمیر دستگاه بپردازد. در این مقاله به بررسی 0 تا 100 تعمیرکار لباسشویی میپردازیدم.

تعمیرکاران محترم لباسشویی در سراسر کشور؛ تجارب خود را در انتهای صفحه (قسمت دیدگاه) با دیگران به اشتراک بگذارید.

تعمیرکار ماشین لباسشویی حرفه ای باید توانایی تعمیر تمام قطعات معیوب موجود در دستگاه و جایگزین کردن آن ها به بهترین شکل ممکن را دارا باشد.

با آی پی امداد همراه باشید.

کاربران گرامی، چنانچه نیاز به تعمیرکار لباسشویی داشتید فقط و فقط کافی است جهت تعمیر لباسشویی خود با تعمیرگاه مجاز آی.پی تماس بگیرید تا از خدمات بهینه، گارانتی معتبر و قطعات فابریک بهره مند شوید.

8 نکته مهم برای تبدیل شدن به یک تکنسین لباسشویی حرفه ای با درآمد بالا

آی پی امداد در ادامه به نکات مهم برای تبدیل شدن به یک تکنسین لباسشویی حرفه ای با درآمد بالا میپردازد:

 1. مطالعه کتاب های مختلف در ارتباط با مشتری مداری و اصول حرفه ای برخورد با مشتری.
 2. داشتن ظاهری آراسته، تمیز و مرتب از الزامات تکنسین لباسشویی است. حتما ناخن های خود را مرتب نمایید و موهای خود را شانه کنید.
 3. استفاده از لباس کار، هویت شما است. حتما از این هویت در زمان کاری برخوردار شوید.
 4. برای خودتان ارزش قائل شوید تا دیگران به شما احترام بگذارند.
 5. حتما در زمان مشخص شده با مشتری، در محل آن حاضر شوید. بد قولی باعث حس بد در مشتری میشود.
 6. نسبت به تعمیرات انجام شده، متعهد شوید و حتما خدمات خود را گارانتی نمایید تا حس اطمینان در مشتری ایجاد شود.
 7. تنها در یک شرکت کار نمایید و با سابقه کار جزء قدیمی ترین ها در آن مجموعه باشید و حس اعتماد را به کارفرمای خود القا نمایید.
 8. هنگام حضور در منزل مشتری از دادن شماره شخصی خود و بد جلوه کردن شرکتی که در آن کار میکنید، خودداری نمایید. این موضوع فقط به خود شما آسیب میرساند و هم حس بدی به مشتری میدهید و هم اعتماد شرکت به خود را از دست خواهید داد.

تعمیرکاران گرامی لباسشویی، توجه داشته باشید که طبق مستندات در سالیان گذشته، آن تکنسینی پیشرفت داشته که صداقت را سرلوحه کار خود قرار داده، بنابراین با مشتری و کارفرمای خود صادق باشید.

آموزش های لازم برای تعیرکار ماشین لباسشویی

کارآموزی روش معمولی برای به دست آوردن آموزش و مهارت برای یک تعمیرکار ماشین لباسشویی تازه کار است. کارآموزان تحت نظارت یک تکنسین لباسشویی ماهر و با تجربه کار می کنند. همچنین آنها می توانند از طریق دوره های آموزشی ارائه شده توسط کارفرمایان، مهارت های خود را یاد بگیرند. همچنین تولید کنندگان لوازم خانگی ممکن است سمینارهای آموزشی برای تعمیرکاران خود ارائه دهند همانطور که درسالهای اخیر دیده شد.

برای آموزش رسمی تر، افراد می توانند در برنامه های فنی یا حرفه ای که در دوره های الکترونیک تمرکز می کنند ثبت نام کنند. اما یک تعمیرکار ماشین لباسشویی باید بداند این آموزش ها ممکن است آموزش های لازم در زمینه کار را به میزان کافی نداشته باشند بنابراین تعمیرکاران پس از فارغ التحصیلی برای انجام کار به صورت حرفه ای باید تجربه کاری نیزداشته باشند. همچنین لازمه کار یک تعمیرکار ماشین لباسشویی به روز کردن آموزش های تعمیر متناسب با انواع دستگاه های مدرن میباشد.

اما لازم به ذکر است که بهترین پیشنهاد برای تعمیرکار شدن لباسشویی، مطالعه مقاله های آی پی امداد میباشد. در تمام مقاله های سایت آی پی امداد به آموزش 0 تا 100 و نحوه عیب یابی لباسشویی پرداخته ایم تا با مطالعه آن ها یک تعمیرکار تئوریک مناسب شوید و با دیدن ویدیو های آموزشی و انجام مراحل آن ها توسط خودتان در مسیر یک تکنسین حرفه ای قرار خواهید گرفت.

حقوق یک تعمیرکار ماشین لباسشویی

طبق آمار دفتر آمار ایالات متحده آمریکا (BLS)، تکنسین های تعمیر لوازم خانگی خاصه در ماه مه 2015 به مبلغ 10.41 دلار در هر ساعت دست یافتند. حقوق و دستمزد بسته به محل نیز دارد به عنوان مثال در آمد تعمیرکار ماشین لباسشویی غرب تهران با درآمد تعمیرکار ماشین لباسشویی شمال تهران متفاوت است، و یا به سطح مهارت فنی متخصصان نیز بستگی دارد.

در آمد میانگین تکنسین های لباسشویی در ایران از ماهی 3 میلیون الی 15 میلیون میباشد.

وظایف تعمیرکار ماشین لباسشویی

برای تبدیل شدن به یک تکنسین لباسشویی حرفه ای، تنها نباید بر مسائل فنی توجه داشت. در نظر داشته باشید که مشتریان از مسائل فنی خیلی آگاهی ندارند. بنابراین اولین موضوعی که به شناخت شما برای مشتری کمک میکند، ظاهر شما است. این ظاهر برگرفته از پوشش لباس و نحوه بیان شما میباشد. اگر در مسیر یک تکنسین حرفه ای لباسشویی قرار گرفته اید حتما از یک لباس کار برای عیب یابی دستگاه استفاده نمایید. همچنین موضوع مهم تر اینکه به نحوی باید با مشتری هم کلام شوید که حس اعتماد، اطمینان و آرامش را به او القا نمایید.

وظایف تعمیرکار ماشین لباسشویی به شرح زیر میباشد:

 • یک تعمیرکار ماشین لباسشویی برای ارئه کار حرفه ای نیاز به آموزش در آموزشگاه های مرتبط یا تکمیل یک برنامه کارآموزی سه یا چهار ساله در تعمیر لوازم خانگی دارد.
 • رعایت زمانبندی و حضور به موقع در محل مشتری جزء وظایف یک تعمیرکار حرفه ای میباشد.
 • رعایت نکات بهداشتی در منزل مشتری را میتوان از مهم ترین وظایف تعمیرکار لباسشویی نام برد.
 • ارائه خدمات تعمیر توسط تکنسین باید کاملا آگاهانه و مودبانه انجام پذیرد.
 • کار تکنسین لباسشویی باید در سریعترین زمان ممکن انجام شود.
 • کار باید به گونه ای باشد که اطمینان خاطر را به مشتری هدیه دهد.
 • احساس تعهد به رفع نیاز های مشتری از مهم ترین ملزومات کار تعمیرکار لباسشویی است.

تکنسین لباسشویی باید به طور مداوم به دنبال روش هایی برای بهبود عملکرد کسب و کار و افزایش تجربه برخورد با مشتری باشد.

نحوه انتخاب تعمیرکار ماشین لباسشویی

نحوه انتخاب تعمیرکار ماشین لباسشویی:

 • از خدمات تعمیرکاری برای تعمیر لباسشویی خود استفاده نمایید که در یک شرکت معتبر یا تعمیرگاه مجاز فعال است.
 • بهترین انتخاب تعمیرکار جهت عیب یابی لباسشویی شما، تعمیرکار یک شرکت معتبر است تا از پشتیبانی خدمات اطمینان حاصل نمایید.
 • از خدمات تعمیرکاری برای تعمیر لباسشویی خود بهره ببرید که متخصص در امور برند دستگاه شما میباشد.
 • قبل از اینکه تعمیرکار لباسشویی دستگاه اقدام تعمیر دستگاه کند از وی بپرسید که آیا فاکتور رسمی با مهر برای عملیات تعمیری که انجام میدهد به شما ارائه میدهد یا خیر.
 • یک تعمیر گاه مجاز که سالها سابقه فعالیت دارد از بهترین تکنسینهابهره میگیرد و پایین ترین هزینه را از شما درخواست میکند.
 • بدون هیچ خجالتی قبل از اعزام تکنسین هزینه ی احتمالی تعمیرات را سوال کنید.
 • یک تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی بدون هیچ مانعی هزینه ها را به شما اعلام مینماید.

آی.پی امداد مفتخر است که اولین نمایندگی بوده که هزینه های تعمیرات را برای مشتریان خود شفاف سازی نموده است.

 • جالب است بدانید تعمیرگاه های مجاز هزینه ی دستمزد تعمیراتشان نیز پایین تر است.
 •  بازخورد مشتریانشان آن تعمیرگاه چگونه است؟
 • برای متوجه شدن این مسئله شما می توانید در صفحه ی سایتشان یا اینترنت نظر بقیه را راجع به آن تعمیرگاه ماشین لباسشویی را بدانید.
 • آیا پس از عملیات تعمیر از مشتری درباره میزان رضایت مشتری سوال میشود؟

آی.پی امداد تمامی این خدمات بیان شده در بالا را ارائه می دهد. در حقیقت تمامی تعمیرکاران مجموعه ما آموزش دیده و مجرب هستند. به همین خاطر است که ما یک مرکز تعمیراتی و تعمیرگاه معتبر طی 50 سالها بوده ایم. جلب رضایت مشتریان پس از اتمام کار از مهم ترین اهداف ای.پی امداد است.

بهترین تکنسین لباسشویی

بهترین تکنسین لباسشویی، کسی است که نسبت به ارائه خدمات خود متعهد است و در زمان مقرر جهت عیب یابی و تعمیرات دستگاه شما در محل حاضر میشود. توجه داشته باشید که انتخاب بهترین تعمیرکار لباسشویی ساده است و فقط باید به یک سری از معیارها که در ادامه به آن ها پرداخته ایم توجه نمایید:

 1. اگر تکنسین لباسشویی، سر وقت در محل شما حاضر میشود یعنی وقت شناس است و این موضوع مهمی است.
 2. اگر تکنسین لباسشویی با توضیحات شما و یک عیب یابی کوتاه، مشکل دستگاه را پیدا کند، یعنی خبره است.
 3. اگر تکنسین لباسشویی در محل به عیب یابی دستگاه شما بپردازد یعنی مستقل است و به تخصص تعمیرکار دیگری نیاز ندارد.
 4. اگر تکنسین لباسشویی بعد از اتمام خدمات به شما فاکتور و ضمانتنامه رسمی ارائه دهد، یعنی به کار خود ایمان دارد.

کاربران گرامی، توجه داشته باشید که تعمیرکاران لباسشویی در ایران مشکلات متعددی را دارند که در ادامه به شرح آن ها میپردازیم.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیرکار ماشین لباسشویی در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیرکار ماشین لباسشویی در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیرکار ماشین لباسشویی در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیرکار ماشین لباسشویی در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیرکار ماشین لباسشویی در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
همکاری با ما
برای اخذ نمایندگی از آی پی امداد در سراسر کشور کلیک نمایید
اخذ نمایندگی