logo logo نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی با ما در تماس باشید 021-58941

تعمیرات ماشین لباسشویی

تعمیرات ماشین لباسشویی
تعمیرات ماشین لباسشویی
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیرات ماشین لباسشویی به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

مشکلات متعددی که برای مشتریان در ارتباط با تعمیرات ماشین لباسشویی به وجود می آید به شرح زیر است :

پمپ تخلیه خراب شده ( آب تخلیه نمیشود ) ، هیدروستات ماشین لباسشویی خراب است ( آب داخل ماشین لباسشویی پر شده و گاها در آشپزخانه سرازیر میشود ) ، باز نشدن در مکاشین لباسشویی ( میکروسوئیچ لباسشویی خراب است و درب ماشین لباسشویی باز نمیشو و یا کاملا بسته نمیشود که البته به زبانه در هم مرتیط است ) ، تایمر ماشین لباسشویی خراب است ( زمانبندی شستشو و کارکرد آن به هم ریخته است و فرمان مناسب جهت شستشو ، خشک کردن و زمانبندی صادر نمیگردد)

برای جلوگیری از خراب شدن ماشین لباسشویی چه باید کرد؟

اگر نکات و موارد زیر را رعایت فرمایید لباسشویی شما عمر بیشتری میکند و دیرتر خراب میشود .

  1. فیلتر لباسشویی خود را چک و تمیز کنید .
  2. قبل از شستن لباسها حتما داخل جیب لباسها را بگردید تا اشیا یا فلزی آنجا نباشد .
  3. درب ماشین لباسشویی را به آرامی باز و بسته کنید .
  4. بسته به حجم ماشین لباسشویی لباس بیندازید تا زیادی سنگین نشود و هنگام چرخش دیگ و سه نظام و.. به مشکل نخورد ، ضمنا لباسها حداقل یک وجب با قسمت فوقانی دیگ فاصله داشته باشد .
  5. از پودرهای متفرقه ، پا کننده های دستی ، نرم کننده به دلیل مواد شیمیایی متضرر و کف زیاد استفاده نکنید تا به مرور و در آینده دچار آسیب به قطعات نشود.
  6. جا پودری را بیرون آورید آن را تمیز کنید ، خشک شود و سپس سر جایش بگذارید .
  7. اگر ماشین لباسشویی شما آپشنی به عنوان تمیز کردن خود نداشت ، این کار را مرتبا ماهی یک بار انجام دهید تا از جرم گیری و شکل گیری قارچهای انگلی در ماشین لباسشویی جلوگیری شود ، ماشین را روی داغترین سیکل آن با یک دور آبکشی اضافی تنظیم کنید و در جای پودر آن مقداری آبلیمو ، سرکه یا ماده پاکننده رسوب بریزید و آن را هنگامیکه خالی است روشن کنید .
  8. بعد از شستن لباسها به سرعت آنها را از لباسشویی خارج کنید تا سنگینی ناشی از خیس بودن لباسها به دامپ ماشین لباسشویی آسیبی نرساند .
  9. وسیله های سنگین را روی لباسوشیی قرار ندهید و از نشتن روی لباسشویی خودداری فرمایید .
  10. هنگامی که به عنوان مصرف کننده مشکلی در ماشین لباسشویی خود احساس کردید سریعا با شرکت معتبر خدمات لوازم خانگی برای تعمیرات لباسشویی تماس حاصل کنید .

اگر ماشین لباسشویی خراب شد چه کنیم و با کجا تماس بگیریم؟

چنانچه دستگاه شما دارای گارانتی معتبر میباشد ، با شماره تلفن قید شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید ؛ در غیر این صورت با تعمیرگاه و نمایندگی مجاز آی پی ( تعمیرات ماشین لباسشویی دوقلو ، درب از بالا ، درب از جلو ، صنعتی ) تماس حاصل کنید تا از خدمات با یکسال گارانتی کتبی و معتبر ، قطعات فابریکی تمامی برندها ، تکنسینهای متعهد ، مجرب و آموزش دیده بهره مند شوید ( تلفن نمایندگیها در سراسر تهران )

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست