021-58941 تماس
Logo
logo logo نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی 021-58941 با ما در تماس باشید

ابعاد یخچال داخل کابین

ابعاد یخچال داخل کابین
تعمیرات یخچال ساید بای ساید

با توجه به این موضوع که انواع یخچالها ( یخچال ، یخچال فریزر ، ساید بای ساید ) در ابعاد و سایز های مختلفی تولید می شوند استاندارد های مختلفی را برای قرار گرفتن در داخل کابین تعیین می کنند ، در ادامه از ابعاد استاندارد یخچال ها ، ارتفاع و فاصله یخچال در کابین را خواهید خواند.

تعمیر یخچال در محل

ابعاد استاندارد یخچالها

عرض های استاندارد (اینچ) : ۲۴-۲۷-۳۰-۳۳-۳۶-۴۲-۴8

ارتفاع های استاندارد (اینچ ) : ۶۴-۸۴

عمق (اینچ) : بالای 24

کابینها در ابعاد مختلف طبق سفارش مصرف کننده می توانند ساخته شوند . نکته ایمنی که باید در نظر داشت این است که : در صورتی که یخچال و اجاق گاز در کنار هم باشند حتما باید بین این دو از یک لایه عایق استفاده گردد، تا مانع از خطر آتش سوزی شود همچنین باید در نظر داشت که به هیچ وسایل گاز سوز در مجاورت یخچال فریزر یا ساید بای ساید شما نباشد چون دمای بالا برای یخچالها مناسب نمی باشد و سبب مصرف زیاد یخچال میشود .

ارتفاع و فاصله یخچال در کابین و آشپزخانه به شرح زیر میباشد .

ارتفاع یخچال زمینی تا سطح زیر پیشخان 89 الی 91 سانتی متر

ارتفاع یخچال ایستاده 140 الی 177 سانتی متر

فاصله بین یخچال و مایکروفر یا فر تو کار 5/7 سانتی متر

فاصله فضای مناسب کناری برای بازشو یخچال کنار هم 4/3 الی 5/4 سانتی متر

چنانچه یخچال داخل کابین در نظر گرفته شود حتما باید در پایین آن حدود 20 سانتی متر یک فضا برای تهویه موتور وجود داشته باشد .

تعمیرات تخصصی انواع ساید بای ساید 24 ساعته سراسر تهران در محل انجام میگردد .

 نمایندگی تعمیرات یخچال آاگ  ، نمایندگی تعمیرات یخچال بوش ،  نمایندگی تعمیرات یخچال دوو ، نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک ، نمایندگی تعمیرات یخچال آدمیرال  ، نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ ،  نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی ،   نمایندگی تعمیرات یخچال بکو ،  نمایندگی تعمیرات یخچال زیمنس ، نمایندگی تعمیرات یخچال ویرپول ،  نمایندگی تعمیرات یخچال باگنشت ، نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود     ، نمایندگی تعمیرات یخچال فریجیدر  ،  نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا  ، نمایندگی تعمیرات یخچال بلومبرگ  ، نمایندگی تعمیرات یخچال کنمور

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست