تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی

تعمیرگاه و نمایندگی مجاز ماشین لباسشویی ( تعمیر ماشین لباسشویی ) در سراسر تهران بدون تعطیلی در محل با ضمانت نامه رسمی

تعمیر ماشین لباسشویی

مجموعه آی پی امداد با بیش از نیم قرن تجربه  در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی و دارای مجوز از اتحادیه های مربوطه ، نمایندگی های معتبر و تکنسینهای مجرب ، متعهد و کارآمد مفتخر است انواع ماشین لباس شویی های : خانگی ( درب از بالا ، درب از جلو ، آمریکایی ، اروپایی ، دوقلو و..) ، صنعتی و .. را در محل با ضمانت نامه 12 ماهه رسمی تعمیر نماید .

توجه : تمامی قطعات مصرفی فابریک ( اورجینال ) همان برند خود میباشد ، که تمامی آنها از انبار مجموعه آی پی تهیه میشود .

مجموعه آی پی امداد ( تعمیرات ماشین لباسشویی ) با شعبات مختلف در سراسر تهران بزرگ ( تلفن شعبات را در انتها مشاهده فرمایید)  آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد .

چرا مشتریان برای تعمیر ماشین لباسشویی آی پی امداد را انتخاب میکنند ؟

جالب است بدانید که طبق نظر سنجی که از مشتریان عزیز بابت انتخاب آی پی امداد ( تعمیر ماشین لباسشویی ) و در نهایت رضایت آنها از مجموعه آی پی امداد نمودیم به شرح زیر می باشد :

 • در ارتباط با هر برند ماشین لباسشویی تکنسین متخصص ، آموزش و دوره دیده همان برند به محل جهت خدمات اعزام میشود . که این موضوع بسیار برای مشتریان حائز اهمیت بوده ، چونکه بدون اتلاف وقت و در سریع ترین زمان اقدام به رفع عیب می نمایند .
 • تمامی خدمات ماشین لباسشویی دارای ضمانتنامه رسمی 365 روزه میباشد . قابل ذکر است که نسبت به همان خدمات در مدت زمان ضمانتنامه ( گارانتی تعویض قطعات ) تعلق میگردد . که این موضوع بسیاری از دغدغه های مشتریان را برطرف مینماید .
 • به هیچ عنوان ماشین لباسشویی از منزل مشتریان خارج نمیشود و در صورت خرابی قطعات ، تنها قطعه مورد نظر جهت تعمیرات به کارگاه ارسال میشود .
 • تمامی قطعات مورد نیاز جهت تعویض از لوازم اصلی و فابریک همان برند بوده که از انبار مجموعه آی پی امداد تهیه میشود .
 • جهت شفاف سازی کامل و رضایتمندی کامل مشتری تمامی هزینه های تعمیرات ماشین لباسشویی در سایت لحاظ شده است .
 • جهت آسایش و رفاه حال شما عزیزان تمامی خدمات ماشین لباسشویی در همان روز طبق زمانبندی مشخص شده ( طبق نظر مشتریان ) و کاملا دقیق ، تکنسین مربوطه در محل حاضر میشود .

تمام افتخارات و هدف ما رضایت مندی مشتری و معرفی ما به عنوان مجموعه برتر در عرصه تعمیر ماشین لباسشویی به دوستان و آشنایان شما عزیزان می باشد ، امیدواریم با حمایت و کمک شما از مجموعه آی پی امداد گام هایی بلندتر در این عرصه جهت ارائه خدماتی نوین و جلب کامل رضایتمندی شما عزیزان برداریم .

سرعت در تعمیر ماشین لباسشویی

تمام خدمات ما در همان روز ارائه میشود ، تعجب نکنید !!! ما در سراسر تهران نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی داریم . پس بعد از تماس با ما در مرحله اول تکنسین مربوطه شما را راهنمایی میکند ، که اگه مشکل جزئی بود خودتون رفعش کنید ( مشاوره رایگان ) اما اگر مشکل جدی بود در سریع ترین زمان تکنسین ماشین لباسشویی مربوط با برند شما در محل حاضر میشود و خیلی زود مشکل شما برطرف میشه .

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی

شما میتونید به صورت شفاف هزینه تعمیر ماشین لباسشویی ( تعرفه تعمیرات ماشین لباسشویی ) خودتون رو با کلیک کردن روی لینک زیر ببینید . البته موقع تماس تلفنی و صحبت با همکارای ما هم میتونید هزینه خدمات ماشین لباسشویی رو بپرسین !!! و اگر تمایل داشتین هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین ( تعمیرکار ماشین لباسشویی ) به محل شمارو انجام بدیم.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی

گارانتی تعمیرات ماشین لباسشویی

شاید تعجب کنید !!! مگه میشه شرکتی تعمیرات ماشین لباسشویی را هم گارانتی کنه ؟؟ بله میشه .

خدمات ماشین لباسشویی آی پی گارانتی یکساله داره . وقتی ماشین لباسشویی به دست تکنسینهای مجموعه درست میشه ، دیگه خیالتون راحت باشه ؛ چون ما به کارمون مطمئنیم ، تمام تکنسینها ، آموزش دیده اند و تحصیلات مرتبط دارند . بنابراین تعمیر ماشین لباسشویی رو براتون گارنتی میکنیم که شما هم مطمئن باشید .

مشکلات متداول ماشین لباسشویی

بیشترین مشکلاتی که برای مشتریان در ارتباط با تعمیر ماشین لباسشویی به وجود می آید به شرح زیر می باشد .

1 : لباسها را خوب نمیشوید .

2 : دیگ لباسشویی نمیچرخد .

3 : لباسشویی روشن نمیشود .

4 : لباسشویی برق میدهد .

5 : ماشین لباسشویی در حین کار صدا میدهد و تکان میخورد .

6 : درب لباسشویی بسته نمیشود .

7 : درب لباسشویی قفل شده و باز نمیشود .

8 : هنگامیکه خشک کن شروع به کار میکند ؛ ماشین لباسشویی صدا میدهد .

9 : تایمر لباسشویی خراب شده است .

10 : لاستیک درب لباسشویی دچار مشکل شده .

11 : تسمه ماشین لباسشویی پاره شده است .

12 : کمک ماشین لباسشویی خراب شده است .

13 : سه نظام ، کاسه نمد ، بلبرینگ و...

جهت اطلاعات بیشتر از سوالات مشتری و جوابهای آنها در ارتباط با تعمیرات ماشین لباسشویی کلیک نمایید .

رفع عیب ماشین لباسشویی ( تماس با ما )

تعمیرات ماشین لباسشویی
تعمیرات ماشین لباسشویی

نکاتی مهم در ارتباط با ماشین لباسشویی

1 : استفاده بیش از حد نرمال از پودر ماشین لباسشویی باعث بهتر تمیز شدن لباسهای شما نخواهد شد .

2 : برای بهتر تمیز شدن به زمانبندی و انتخاب نوع برنامه نسبت به جنس و کثیف بودن آن دقت بیشتری داشته باشید .

3 : در صورت استفاده از نرم کننده ابتدا آن را با آب رقیق کنید بعد در مخزن بریزید .

4 : نسبت بو نوع جنس ، کثیفی زمانبندی مناسبی را برای شستشو انتخاب کنید و همه را با یک درجه ثابت نشورید ؛ تا از لباسشویی خود رضایت کامل را داشته باشید .

5 : حتما نباید با سرعت دور تند نسبت به خشک شدن لباسها اقدام کرد پس نسبت به نوع و جنس لباسهای خود دور خشک کن را تنظیم نمایید .

6 : بعد از هر بار شستشو به دستگاه خود دو ساعت استراحت دهید و سپس درب ماشین لباسشویی را باز بگذارید و هر دو ماه یک بار با جرم گیر مخصوص دستگاه خود را جرم گیری نمایید .

سرویس ماشین لباسشویی

روش تراز کردن دستگاه های لباسشویی

ایجاد سروصدای شدید ، لرزش و حرکت دستگاه در هنگام چرخش (خشک شدن البسه) از اثرات عدم تراز صحیح دستگاه میباشد ، شما میتوانید با استفاده از یک آچار ( آچار مخصوص پایه های لباسشویی )مهره قفل کننده پایه را در جهت عقربه های ساعت چرخانده و شل نمایید . با چرخاندن پایه دستگاه نسبت به تغییرارتفاعآن اقدام نمایید.
نکته مهم: هر چهار پایه لباسشویی باید کاملا روی زمین قرار داشته باشند تا لباسشویی لق نزند . با استفاده از یک تراز حبابدارسطح ماشین لباسشویی را چک کنید و در صورت لزوم سطح دستگاه را تنظیم نمایید . سپس مهره قفل شو را تا حد مماس بدنه محکم کنید و ارتفاع را تنظیم نمایید .

احتیاط: مهره های قفل شوی هر چهار پایه دستگاه را تا حد بدنه محکم کنید .

اجزای ماشین لباسشویی اتوماتیک

اجزای ماشین لباسشویی شامل قسمتهای مکانیکی و الکتریکی می باشد

اجزای مکانیکی ماشین لباس شویی

1 . بدنه لباسشویی 2 . آبکش 3 . کاسه نمد 4 . پولی کوچک 5 . وزنه ها یا لنگرها 6 . انواع لرزه گیر 7 . محفظه جاپودری 8 . شیلنگ تخلیه 9 . خرطومی دیگ به فیلتر 10 . لولای در 11 . دیگ 12 . بلبرینگ 13 . پولی بزرگ 14 . تسمه 15 . لاستیک دور در 16 . در ، دستگیره و ضامن در 17 . شیلنگ ورودی 18 . انواع فیلتر و آب بندی آنها 19 . خرطومی دیگ به زیر جاپودری

اجزای الکتریکی ماشین لباسشویی

1 . کابل رابط و دو شاخه 2 . لامپ خبر 3 . المنت ( هیتر ) 4 . میکروسوییچ در 5 . انواع خازن ها 6 . انواع موتور 7 . تاکوژنراتور 8 . کنترل سرعت موتورهای اونیورسال 9 . آزمایش موتورهای اونیورسال 10 . هیدروسات 11 . پمپ تخلیه 12 . شیر برقی 13 . برد سرعت 14 . محافظ الکتریکی موتور ( اورلود ) 15 . تایمر 16 . موتور تایمر 17 . مجموعه کلید 18 . ترموستات 19 . ترمیستور

انواع ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی
تعمیرات لباسشویی

1 : لباسشویی معمولی 2 : ماشین لباسشویی درب از بالا دوقلو 3 : ماشین لباسشویی درب از جلو

آی پی مفتخر است تمام لباسشویی ها ( تعمیر ماشین لباسشویی درب از بالا ، تعمیر ماشین لباسشویی درب از جلو ، تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو ، تعمیر ماشین لباسشویی اتوماتیک ، تعمیر ماشین لباسشویی صنعتی ) با برندهای مختلف همراه با تعویض قطعات فابریک انجام دهد .

برنامه های ماشین لباسشویی

اکنون به انواع برنامه های مورد استفاده در ماشین لباسشویی میپردازیم :

برنامه های ماشین لباسشویی بر اساس نوع الیاف تشکیل دهنده السه تعیین میگردد ، بر اساس طراحی و نوع تایمر موجود در دستگاه ، ماشینهای لباسشویی میتواند دارای 2 و یا 3 برنامه کامل شستشو و تعدادی برنامه مکمل یا کمکی باشند .

ماشین های لباسشویی با 2 برنامه

این نوع ماشین لباسشویی دارای 2 برنامه شستشو میباشد :

 • از شماره یک تا 9 برنامه شستشوی البسه نخی و کتان است ، در بعضی از مدلها ممکن است بجای شماره از شاخص های حروف انگلیسی اسفاده کنند .
 • برنامه شستشوی البسه الیاف مصنوعی ، ظریف و پشم 10 تا 15

در این نوع تایمر مورد بررسی برای شستشوی الیاف مصنوعی و الیاف یک برنامه در نظر گرفته شده است لیکن محل شروع شستشوی الیاف پشمی با علامت مخصوص مشخص گردیده است .

ماشین های لباسشویی با 3 برنامه

این نوع ماشین لباسشویی دارای 3 برنامه شستشو میباشد :

 • برنامه شستشو لباسهای نخی و کتان ز شماره 1 تا 6
 • برنامه شستشوی لباسهای الیاف مصنوعی از شماره 8 تا 12
 • برنامه شستشوی لباسهای الیاف ظریف و الیاف پشم از شماره 13 تا 16

تایمر ماشین لباسشویی

تایمر ماشین لباسشویی
تایمر ماشین لباسشویی

تایمر

تایمر نوعی ساعت مخصوص است که میتواند زمان تنظیم شده را کنترل نماید ، تایمرها یا زمان سنج ها گروهی بزرگ از کنترل کننده ها در ماشین های لباسشویی را تشکیل میدهند که از یک تایمر مکانیکی در ماشین های لباسشویی سطلی و دوقلو تا تایمرهای هایبرید پیشرفته .

تایمر مکانیکی ماشین لباسشویی

تایمر مکانیکی ماشین لباسشویی
تایمر مکانیکی ماشین لباسشویی

این تایمرها تشکیل شده است از تعدادی دنده و فنر که نیروی لازم جهت چرخش دنده ها از یک فنر که توسط دست شارژ میشود تامین میگردد و دنده ها با انتقال قدرت چرخشی امکان قطع و وصل کنتاکتهای محدود تایمر را فراهم می آورند ، این تایمرها در محدوده وسیعی کاربرد دارند از یک زمانسنج پخت در آشپزخانه تا در ماشینهای لباسشویی و ماشین لباسشویی دوقلو به کار برده میشوند .

تعمیر تایمر ماشین لباسشویی

تعویض تایمر ماشین لباسشویی

تایمر الکترومکانیکال ماشین لباسشویی

نام الکترومکانیکال از این جهت به این گونه تایمرها اطلاق میشود که دارای موتور الکتریکی و مکانیزم حرکتی است در این سیستم موتور تایمر به سیستم گیربکس و دنده متصل است ، در این گونه تایمر از الکتریسیته برای ایجاد نیروی مکانیکی و از نیروی مکانیک چرخ دنده ها برای تبدیل دور بالای موتور تایمر به قدر و ایجاد حرکت در این تایمرها استفاده شده است .

موتور تایمر ماشین لباسشویی

موتور تایمر لباسشویی از نوع موتورهای سینکرون بوده و تشکیل شده از یک بوبین ( سیم پیچ ) و یک روتور با آهنربای دائمی که معمولا در قسمت بالا ( مرودی به گیربکس ) منظم به یک دنده میباشد که این دنده با اتصال مستقیم به گیربکس نیروی چرخشی موتور را به گیربکس منتقل میکند .

انواع موتور تایمر ماشین لباسشویی

 • موتور تایمر بسته
 • موتور تایمرهای نیمه بسته
 • موتور تایمر باز

هیدروستات ماشین لباسشویی

هیدروستات ماشین لباسشویی
تعویض هیدروستات ماشین لباسشویی

وظیفه هیدروستات کنترل سطح آب ورودی به دیگ ماشین لباسشویی است ، در واقع هیدروستات کلیدی است که بر اثر فشار وارد شده از طریق آب موجود در دیگ عمل میکند  .

وظایف عمومی هیدروستات

هیدروستات وظیفه کنترل سطح آب وروی را در طول برنامه های ماشین لباسشویی را به عهده دارد .

هیدروستات در صورتیکه با آبگرمکن سری شده باشد وظیفه حفاظت ماشین لباسشویی و البسه داخل آن را در مقابل آبگرمکن ( هیتر ) به عهده دارد .

هیدروستات در صورتیکه با پمپ تخلیه سری شده باشد وظیفه حفاظت در مقابل سر ریز شدن آب را به عهده دارد.

هیدروستات وظیفه سیستم کنترل کف در زمان دور تند موتور به عهده دارد .

هیدروستات الکترونیک در واقع از خانواده سنسورها / حسگرها محسوب میشود به همین دلیل نام دیگر آن سنسور آب میباشد.

هیروستات الکترونیک مستقیما به برد کنترل متصل میشود .

تجهیزات و محل نصب هیدروستات الکترونیک کاملا شبیه هیدروستات کنتاکتی است .

تعمیر هیدروستات ماشین لباسشویی

تعویض هیروستات ماشین لباسشویی

قطعات هیدروستات ماشین لباسشویی

1 - لوله ورودی هوا 2 - ممبران 3 - سیم پیچ 4 - مدار الکترونیک 5 - هسته 6 - فنر 7 - پیچ تنظیم فنر 8 - فیشهای اتصال

نحوه عملکرد هیدروستات ماشین لباسشویی

زمانی که آبی در داخل دیگ ماشین لباسشویی وجود ندارد هسته در موقعیت صفر قرار دارد ، فرکانس خروجی هیدروستات برابر با صفر ر نظر گرفته میشود . وقتی که آب به تدریج داخل دیگ میشود به آرامی فشاری را در داخل مدار هیدرویکی ایجاد میکند که با انتقال به مخزن هوای داخلی هیدروستات باعث تغییر حالت و حرکت ممبران میشود ، حرکت تدریجی ممبران موجب تغییر موقعیت هسته در داخل سیم پیچ میشود ، تغییر موقعیت هسته موجب تغییر اندوکتانس در سیم پیچ و تغییر نوسان در مدار الکترونیکی هیدروستات میشود .

با انتقال فرکانس به برد اصلی ، برد تشخیص میدهد چه مقدار آب وارد دیگ شده و در زمان لازم فرمان قطع را به شیر برقی صادر میکند .

حال چه لباسهایی را باید با ماشین لباسشویی یا دست بشویید؟

لباسهایی با جنس ابریشم را باید با دست بشویید مگر اینکه بر روی اتیکت درج شده بر روی لباس تان به شما این امکان را داده باشد که لباس را در ماشین لباس شویی قرار دهید، برنامه ی ماشین لباسشویی را باید در 30 درجه و بر روی لباس های ظریف قرا دهید، اگر لباسی با جنس ابریشم را می خواهید با دست بشویید بهتر است لباس تان را داخل یک ظرف آب قرار دهید، کمی پودر در آب بریزید و اجازه دهید که ظرف کف کند و بعد لباستان را داخل ظرف بگذارید. نکته ی مهم و قابل توجهی در رابطه با لباس های ابریشم وجود دارد، برای اینکه لباستان با جنس ابریشم خشک شود، هرگز لباستان را در معرض مستقیم نور خورشید قرار ندهید، در فضای معمولی خانه قرار دهید تا لباستان خشک شود.

لباس هایی با جنس کتان را باید به چه نحوی شست؟

لباس هایی با جنس کتان را می توانید با کمک ماشین لباسشویی بشویید و در دمای 50 درجه نه بیشتر. برای خشک شدن لباس های کتان نیز توصیه می شود که این لباس ها را نیز در معرض مستقیم نور خورشید قرار ندهید.

نحوه ی شستشوی لباس هایی با جنس نخ نیز همانند شست و شوی لباس هایی با جنس کتان می باشد فقط در تنها موضوعی که تفاوت دارند این است که لباسهایی با جنس نخ را می توانید در معرض مستقیم نور خورشید قرار دهید در صورتی که در لباس هایی با جنس کتان شما چنین اقدامی را نمی توانستید انجام دهید.

لباس هایی با جنس پشم را می توانید در داخل ماشین لباسشویی قرار دهید اما نه با برنامه ی شستشوی بلند مدت بلکه با برنامه ی شست و شوی کوتاه تنظیم کنید. برای شستن لباس های با جنس پشم نیز بر روی اتیکتی که بر روی لباس درج شده است دقت بفرمایید، ممکن است شما این امکان را نداشته باشید که لباس را در داخل ماشین لباسشویی بشویید و فقط باید لباس را با استفاده از دست بشویید.

سرویس و نگهداری ماشین لباسشویی

 • لباسشویی باید در مکان خود به طور صحیح تراز باشد ، برای تراز کردن از پیچهای زیر ماشین استفاده کنید .
 • در مکانی که در معرض مستقیم اشعه آفتاب یا بارندگی یا سرما هست ، لباسشویی خود را نصب نفرمایید .
 • لباسشویی شما از سطح دیوار بیش از 5 سانتی متر باید فاصله داشته باشد .
 • در هنگام کار ولوم تایمر را تغییر ندهید .
 • هنگام تغییر برنامه ابتدا ماشین لباسشویی خود را خاموش و سپس اقدام به تغییرات نمایید .
 • هنگامی که ماشین لباسشویی شما خاموش است ، فلکه شیر تغذیه آب را ببندید .
 • بعد از شستشو ، آب باقیمانده لاستیک دور در ماشین را تخلیه و سپس آن را توسط پارچه نرم خشک نمایید .
 • هر چند وقت یکبار مطمئن شوید که لوله تخلیه یا شیلنگ خروجی وصل بوده و مسیر خروج آب مسدود نباشد .
 • بعد از هر شستشو در ماشین را باز بگذارید تا هوا داخل ماشین گردش نموده و رطوبت آن از بین برود .
 • هر چند وقت یکبار بدون ریختن لباس در ماشین برنامه کامل شستشو را با استفاده از یک ماده حلال کلسیم انجام دهید تا رسوبات ماشین پاک شود .
 • محفظه جا پودری را هر چند وقت یکبار تمیز نمایید .
 • برای دو شستشوی متوالی حداقل یکساعت فاصله قرار دهید .
 • استفاده از لوله کشی با شیر مخلوط و تولید آب ولرم در ماشین لباسشویی ، برای کاهش مصرف برق بسیار مفید خواهد بود .

لینکهای مرتبط با تعمیر ماشین لباسشویی

سرویس ماشین لباسشویی

خدماتی که در سرویس ماشین لباسشویی ارائه میگردد و شرح وظایف هر کدام از قطعات اعم از : پمپ تخلیه ، هیدروستات ، لاستیک دور درب ، موتور ، فیلتر و ... در مقاله آمده است... ادامه مطلب

راهنمای خرید ماشین لباسشویی

اینکه لباسشویی چی بخریم و چه مدل از لباسشویی نیاز خانواده ما را برطرف میکند از نکات مهمی میباشد ، انواع لباسشویی و تفاوت آنها باهم و اینکه کدان در مصرف انرژی بهتر عمل میکنند ...ادامه مطلب

از ماشین لباسشویی بیشتر بدانید

دانستنیهایی مفید و کارامد از لباسشویی ، همه آن چیزی که خانه دار ها باید از لباسشویی بدانند ، چگونه لباسهای خود را خوشبو کنید ، طرز شستن لباسهای تیره به چگونه میباشد ؟ انواع لکه ها را به چه صورت باید پاک نمود و ... ادامه مطلب

توصیه هایی از ماشین لباسشویی

راهنمای شستن لباسشویی با کتانی ، اطلاعات از برنامه شستشوی لباسشویی ، چه مقدار از مواد شوینده استفاده نمایید ، و توصصیه هایی جذاب از لباسشویی ...ادامه مطلب

آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی

اگر خودتان فنی هستید و دارای ابزار مناسب جهت تعمیرات لباسشویی هستید و نکات ایمنی را رعایت میکنید ، ما میتوانیم دانش شما را کامل کنیم و و خودتان تعمیر کار لباسشویی شوید و به تعمیرات بپردازید . اینکه چگونه لرزش لباسشویی را برطرف نمایید ؟ روش باز کردن و سرویس فیلتر ماشین لباسشویی ! روش تعویض لاستیک دور ماشین لباسشویی ! روش باز کردن تایمر ماشین لباسشویی ! روش بیرون آوردن آبکش از داخل دیگ و ...ادامه مطلب

انواع ماشین لباسشویی اتوماتیک با مشخصات

جالب است بدانید که لباسشویی اتوماتیک به 10 قسمت تقسیم میشود و هر کدام دارای مشخصه متفاوتی هستند که قابلیت آن ها را مشخص میکند ، اگر آنها را به دو قسم تقسیم کنیم شامل لباسشویی اتوماتیک و لباسشویی تمام اتوماتیک میباشند ... ادامه مطلب

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی

بسیاری از مردم دوست دارند قبل از اینکه به تعمیرات لباسشویی خود بپردازند از هزینه تعمیرات لباسشویی با خبر شوند ، به طور مثال : هزینه تعمیر تایمر لباسشویی ؟ هزینه تعویض لاستیک دور درب لباسشویی ؟ هزینه تعویض پمپ تخلیه لباسشویی ؟ هزینه تعویض کمک فنر لباسشویی ؟ هزینه تعویض میکروسوئیچ و...ادامه مطلب

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی با کمترین هزینه سراسر تهران

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

ماشین لباسشویی آاگ از برندهای پرطرفدار در ایران محسوب میشود ، تعمیر ماشین لباسشویی آاگ با قطعات فابریک و سرویس ماشین لباسشویی آاگ به صورت سالیانه و ضمانتنامه رسمی در مجموعه آی پی انجام میگردد . جهت ارتباط با نمایندگی تعمیرات لباسشویی آاگ کلیک نمایید .

تعمیر ماشین لباسشویی بوش

ماشین لباسشویی بوش برند اروپایی میباشد که در کشور آلمان تولید میشود ، لباسشویی بوش از برندهای پرطرفدار در ایران محسوب میشود ، تعمیر ماشین لباسشویی بوش با تعویض قطعات فابریک بوش در مجموعه آی پی انجام میگردد ، سرویس ماشین لباسشویی بوش به صورت سالیانه باعث میشود که دیگر نیاز به تعمیرات نداشته باشید ، جهت اطلاعات بیشتر و ارتباط با نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش کلیک نمایید .

تعمیر ماشین لباسشویی دوو

دوو در سال 1971 در کره تاسیس شده است ، که در بیش از 40 کشور جهان موفق به فروش محصولات خود شده است ، لازم است بدانید هنگامی که شرکت کره ای دوو رو به ورشکستگی بود گروه انتخاب با رقیب سوئدی خود قصد خرید این کارخانه را داشتند که گروه انتخاب برنده این خرید شد ؛ اما به دلیل تحریم موفق به ثبت نهایی نشد ، در ایران محصولات اسنوا و دوو تحت شرکت انتخاب میباشد که خدمات پس از فروش دوو و اسنوا را بر عهده دارند ، جهت تماس با نمایندگی تعمیرات لباسشویی دوو کلیک  نمایید . تعمیرات ماشین لباسشویی دوو با تعویض قطعات فابریک در مجموعه آی پی انجام میگردد ، دقت فرمایید که با سرویس ماشین لباسشویی دوو به صورت سالیانه و رفع عیب آن به ندرت لباسشویی دوو شما به مشکل بر میخورد .

تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

جنرال الکتریک برندی آمریکایی است که از کیفیت و طول عمر بالایی برخوردار میباشد ، تعمیرات لباسشویی جنرال الکتریک در از بالا و اتوماتیک در مجموعه آی پی انجام میگردد ، جهت ارتباط با نمایندگی تعمیرات لباسشویی جنرال الکتریک کلیک نمایید . با سرویس ماشین لباسشویی جنرال الکتریک خود به صورت سالیانه آن را بیمه نمایید .

تعمیر ماشین لباسشویی آدمیرال

آدمیرال شرکت آمریکایی میباشد که در ایران به دلیل کیفیت بالا و رضایتمندی مشتری جزء محصولات پرطرفدار است جهت تعمیرات ماشین لباسشویی آدمیرال خود با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آدمیرال کلیک نمایید . با سرویس ماشین لباسشویی آدمیرال خود به صورت سالیانه با تعمیرات آن خداحافظی نمایید .

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

ماشین لباسشوییی سامسونگ با تبلیغات گسترده و ضمانتنامه با کیفیت سام سرویس در ایران جایگاه خوبی دارد ، سامسونگ شرکت کره ای میباشد که محصولات خود را به سراسر دنیا ارسال میکند ، جهت تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ با نمایندگی تعمیرا لباسشویی سامسونگ کلیک نمایید ،در نظر داشته باشید با سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ به صورت سالیانه و رفع عیب از تعمیرات رهایی میابید .

تعمیر ماشین لباسشویی الجی

الجی شرکت کره ای میباشد که در ایران با ضمانتنامه گلدایران ارائه میگردد و به دلیل ضمانتنامه خوب و وجود کافی قطعات از طرفدارهای زیادی برخوردار میباشد ، جهت تعمیر لباسشویی الجی خود با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی  ال جی  تماس حاصل نمایید . با تبلیغات گسترده محصولات الجی و طبق رضایت مشتریان از محصولات الجی ، ماشین لباسشویی الجی طرفدارهایی را جذب نموده است ، همچنین با وجود قطعات مصرفی لباسشویی الجی نگرانی برای عیب یابی ماشین لباسشویی الجی نمیباشد ، امروزه مردم در تهران برای تعمیرات ماشین لباسشویی الجی به آی پی اعتماد مینمایند ، چونکه سرویس ماشین لباسشویی الجی در محل و در معرض دید مشتری انجام میگردد که دارای ضمانتنامه رسمی بوده و جهت تعویض قطعات از لوازم مصرفی فابریک استفاده مینماید ، بنابراین جهت تعمیر ماشین لباسشویی الجی کلیک نمایید .

تعمیر ماشین لباسشویی بکو

بکو شرکتی اروپایی است که از کیفیت و فروش بالایی در جهان برخوردار میباشد جهت تعمیر لباسشویی بکو خود با نمایندگی تعمیرات لباسشویی  بکو در تهران تماس حاصل نمایید . با سرویس ماشین لباسشویی بکو و رفع عیب آن دیگر نیازی به تعمیرات پیدا نمیکنید .

تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس

زیمنس شرکت آلمانی و چند ملیتی است که در برلین تاسیس شده است ، جهت تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس با نمایندگی تعمیرات لباسشویی زیمنس تماس حاصل نمایید . تعمیرات لباسشویی زیمنس با تعویض قطعات فابریک در آی پی انجام میگردد ، توجه داشته باشید که با سرویس ماشین لباسشویی زیمنس و رفع عیب آن از تعمیرات ماشین لباسشویی رهایی پیدا میکنید .

تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول

ویرپول شرکت آمریکایی میباشد که در ایران به دلیل کیفیت بالا و رضایتمندی مشتری جزء محصولات پرطرفدار است جهت تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول خود با نمایندگی تعمیرات لباسشویی ویرپول تماس حاصل نمایید . تعمیرلباسشویی ویرپول به دلیل کمبود قطعات مشکلاتی دارد ، که این مشکلات توسط مجموعه آی پی حل شده است ، چنانچه قصد تعمیرات لباسشویی ویرپول خود را داشتید با نمایندگی تعمیرات لباسشویی ویرپول تماس حاصل نمایید .

تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت

جهت تعمیرات لباسشویی باکنشت با نمایندگی تعمیرات لباسشویی باکنشت کلیک نمایید . با سرویس ماشین لباسشویی باکنشت و رفع عیب آن از تعمیرات دوری نمایید .

تعمیر ماشین لباسشویی کنوود

کنوود شرکتی ژاپنی است که در شهر توکیو ژاپن واقع شده است ، جهت تعمیر لباسشویی کنوود خود با نمایندگی تعمیرات لباسشویی کنوود  تماس حاصل نمایید . سرویس و رفع عیب لباسشویی کنوود خود را به آی پی بسپارید .

تعمیر ماشین لباسشویی وستینگهاوس

شرکت وستینگهاوس یک شرکت آمریکایی است که در سال ۱۸۸۹ تاسیس شده و در ساخت تجهیزات برقی، رادارها ، نیروگاه‌ها ، و موتور هواپیما سابقه طولانی دارد ، جهت تعمیر لباسشویی وستینگهاوس خود با نمایندگی تعمیرات لباسشویی وستینگهاوس تماس حاصل نمایید .

تعمییر ماشین لباسشویی فریجیدر

در ایران محصولات فریجیدر از محبوبیت خاصی برخوردار است و جز کالای با کیفیت خارجی و لاکچری محسوب میشود ، طبق نظر سنجی که از مشتریان در طی سالیان استفاده از محصولات فریجیدر به عمل آمده است ، رضایت خود را نسبت به کیفیت محصولات اعلام نموده اند ، جهت تعمیر لباسشویی فریجیدر با نمایندگی تعمیرات لباسشویی فریجیدر تماس حاصل نمایید . 

تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ

بلومبرگ شرکتی اروپایی است که از کیفیت و فروش بالایی در جهان برخوردار میباشد جهت تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ خود با نمایندگی تعمیرات لباسشویی  بلومبرگ  در تهران تماس حاصل نمایید .

تعمیر ماشین لباسشویی کنمور

کنمور شرکتی آمریکایی میباشد که از کیفییت قطعات خوبی برخوردار است جهت تعمیر ماشین لباسشویی کنمور خود با نمایندگی تعمیرات لباسشویی کنمور تماس حاصل نمایید . با رفع عیب لباسشویی کنمور خود از آی پی امداد ضمانتنامه دریافت نمایید .

تعمیر ماشین لباسشویی ماژیک شف

ماژیک شف شرکت آمریکایی میباشد که در ایران به دلیل کیفیت بالا و رضایتمندی مشتری جزء محصولات پرطرفدار است جهت تعمیر لباسشویی ماژیک شف خود با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ماژیک شف تماس حاصل نمایید . ماشین لباسشویی ماژیک شف از قطعات و اجزاء با کیفیتی برخوردار میباشد که مورد رضایت مردم بوده ، ماشین لباسشویی ماژیک شف خود را سالیانه سرویس نمایید تا از طول عمر بالایی برخوردار باشد .

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

جهت تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا با نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا تماس حاصل نمایید .

تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی

هیتاچی شرکت خوشه ای ژاپنی و چند ملیتی است که در زمینه تولید لوازم الکترونیکی فعالیت داردو قابل ذکر است دفتر مرکزی این شرکت در توکیو قرار دارد . تعمیرات ماشین لباسشویی هیتاچی با تعویض قطعات فابریک در مجموعه آی پی انجام میگردد ، سرویس ماشین لباسشویی هیتاچی به صورت سالیانه و ضمانتنامه دغدغه شما را از تعمیرات به دور میکند ، جهت نیاز با نمایندگی تعمیرات لباسشویی هیتاچی کلیک نمایید .

تعمیر ماشین لباسشویی

جهت آسایش و آرامش حال شما عزیزان در رابطه با تعمیرات لباسشویی با راه اندازی شعبات مختلف در سراسر تهران درصدد آمدیم تا تعمیرکار لباسشویی را ظرف مدت کمتر از یکساعت در محل شما اعزام نماییم ، منتظر شعبات ما در حومه تهران و شهرستانها باشید .

تعمیرات ماشین لباسشویی در شمیرانات

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

تعمیرات ماشین لباسشویی در شمال تهران

2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

تعمیرات ماشین لباسشویی در غرب تهران

3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

تعمیرات ماشین لباسشویی در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

تعمیرات ماشین لباسشویی در شهرک غرب و سعادت آباد

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

تعمیرات ماشین لباسشویی در مرکز تهران

6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

تعمیرات ماشین لباسشویی در شرق تهران

7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

تعمیرات ماشین لباسشویی در جنوب تهران

8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774

در صورت هرگونه مشکل ، انتقادات یا شکایات از تعمیر ماشین لباسشویی با شماره 09123336936 تماس حاصل فرمایید .