تعمیرگاه و نمایندگی مجاز گرونیه و آرچلیک

نمایندگی تعمیرات گرونیه و آرچلیک

نمایندگی تعمیرات گزونیه و آرچلیک

تعمیرگاه مرکزی گرونیه و آرچلیک

اینجا تعمیرگاه مجاز ناسیونال میباشد ، الان که وارد این صفحه شده اید ،  به احتمال زیاد یکی از محصولات گرونیه و آرچلیک ( یخچال ، یخچال فریزر ، ساید بای ساید ، ماشین لباسشویی ، جاروبرقی ، مایکروفر ، مایکروویو ) شما عزیزان به مشکل برخورده است .

نگران نباشید !!! چونکه ...

 • مجموعه آی پی امداد با شعب مختلف در سراسر تهران نمایندگی تعمیرات گرونیه و آرچلیک می باشد .
 • کلیه خدمات گرونیه و آرچلیک با قطعات اورجینال انجام می شود .
 • تمامی خدمات در همان روز و تکنسین مربوطه ( تعمیرکار گرونیه و آرچلیک ) ظرف مدت کمتر از یکساعت در محل حاظر می شود .
 • قابل ذکر است تعمیرات گرونیه و آرچلیک دارای 12 ماه ضمانتنامه رسمی می باشد .
 • کلیه خدمات گرونیه و آرچلیک با فاکتور رسمی گرونیه و آرچلیک ارائه میشود .
 • تمامی تکنسینهای مجموعه ، آموزش و دوره دیده در زمینه تعمیرات گرونیه و آرچلیک می باشند .
 • در صورت تماس با تلفن نمایندگیهای ناسیونال در سراسر تهران ، مشاوره رایگان انجام میگردد تا چنانچه مشکل جزئی بود ، بدون نیاز به تکنسین مشکل برطرف شود .

آرچلیک، شرکت لوازم خانگی الکترونیکی ترکیه‌ای است، که در زمینه تولید و توزیع نمایشگر، سینمای خانگی و تلویزیون، دیسک بلو-ری ، دیسک‌گردان نوری ، ماشین لباس‌شویی ، ماشین ظرفشویی ، یخچال ، فریزر، جاروبرقی ، کولر و لپ‌تاپ فعالیت می‌کند. ( نمایندگی تعمیرات گرونیه و آرچلیک

شرکت آرچلیک در سال ۱۹۵۵ توسط  وهبی کوچ راه‌اندازی شد و در حال حاضر دارای ۱۰ کارخانه تولیدی و شبکه‌ای از ۴٬۵۰۰ شعبه توزیع و فروش محصولات الکترونیکی می‌باشد، که لوازم خانگی خود را به ۱۰۰ کشور از جمله ایالت متحده آمریکا، چین و اروپا عرضه می نماید. شرکت آرچلیک چهارمین شرکت بزرگ لوازم خانگی در اروپا محسوب می شود . دفتر مرکزی این شرکت در شهر استانبول ، ترکیه قرار دارد و سهام آن در بازار  بورس استانبول معامله می‌شود. شرکت آرچلیک مالک برندهای  گروندیگ ، بکو ، بلومبرگ، دفای و آرکتیک می‌باشد. شرکت کوچ هولدینگ مالک اکثریت سهام آرچلیک است

مجموعه آی پی امداد ( نمایندگی تعمیرات گرونیه و آرچلیک ) با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات گرونیه و آرچلیک جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم.

انواع تعمیرات تخصصی کلیه محصولات گرونیه و آرچلیک را با تامین قطعات فابریک ( از انبار آی پی ) از ما بخواهید .

تعمیرگاه و نمایندگی مجاز گرونیه و آرچلیک ، نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال گرونیه و آرچلیک ، نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریزر گرونیه و آرچلیک ، نمایندگی مجاز تعمیرات ساید بای ساید گرونیه و آرچلیک ، نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی گرونیه و آرچلیک ، تعمیرات یخچال گرونیه و آرچلیک ، تعمیرات یخچال فریزر گرونیه و آرچلیک ، تعمیرات ساید بای ساید گرونیه و آرچلیک ، تعمیرات ماشین لباسشویی گرونیه و آرچلیک ، نمایندگی تعمیرات گرونیه و آرچلیک

نمایندگی تعمیرات یخچال گرونیه و آرچلیک

اینجا تعمیرگاه مجاز یخچال گرونیه و آرچلیک ،الان که وارد این قسمت شدید به احتمال زیاد یه مشکلی با یخچال گرونیه و آرچلیک خود دارید . هر مشکلی که دارید ما میتونیم خیلی سریع یخچال گرونیه و آرچلیک مریضتون رو خوب کنیم!! آخه ما متخصص و نمایندگی تعمیرات یخچال گرونیه و آرچلیک هستیم.

مشکلات متداول تعمیرات یخچال  گرونیه و آرچلیک

بیشترین مشکل متداولی که مشتریان مجموعه آی پی در ارتباط با تعمیرات یخچال  گرونیه و آرچلیک با آن مواجه شده اند عدم داشتن سرما و برودت در این محصول میباشد ، همچنین عوامل دیگر همچون :

 1. یخچال  گرونیه و آرچلیک صدای زیاد میدهد .
 2. یخچال  گرونیه و آرچلیک یکسره کار میکند .
 3. لاستیک دور درب یخچال فریزر گرونیه و آرچلیک خراب شده است .
 4. موتور یخچال  گرونیه و آرچلیک داغ کرده است .
 5. فریزر گرونیه و آرچلیک منجمد نمیکند .
 6. یخچال  گرونیه و آرچلیک برفک میزند ( دیفراست نمیکند ) .
 7. فن یخچال  گرونیه و آرچلیک کار نمیکند .
 8. یخچال  گرونیه و آرچلیک روشن نمیشود .
 9. موتور یخچال  گرونیه و آرچلیک کار نمیکند .
 10. صفحه دیجیتالی یخچال  گرونیه و آرچلیک خراب شده است .
 11. برد الکترونیکی یخچال  گرونیه و آرچلیک خراب شده است .
 12. سنسور یخچال گرونیه و آرچلیک عمل نمیکند .

نکاتی مهم از یخچال  گرونیه و آرچلیک

 1.  یخچال  آرچلیک از اجزای مکانیکی ( کمپرسور ، کندانسور ، فیلتر درایر ، اواپراتور ، کاپیلاری تیوب ( لوله مویی ) ) و الکتریکی ( موتور الکتریکی ، ترموستات ، رله استارت ، اورلود ) تشکیل شده است.
 2. هنگام استفاده از یخچال فریزر بوش حتما از محافظ برق استفاده نمایید .
 3. برای شروع بکار یخچال  گرونیه و آرچلیک پس از وصل آن به برق درجه ترموستات را روی مقدار متوسطی  (مثلا شماره 4 قرار دهید و بگذارید یخچال حداقل 3 ساعت خالی و با در بسته کارکند تا برودت به حد لازم برسد ) .
 4. قرار دادن یخچال یا فریزر گرونیه و آرچلیک در مجاورت منابع و دستگاههای حرارت زا از قبیل :اجاق گاز،آبگرمکن،شوفاژ و همچنین تابش نور مستقیم نور آفتاب مصرف انرژی آن را افزایش می دهد.
 5. حداقل 2 سانتی متر پیرامون یخچال فاصله داشته باشد ، فضای پشت یخچال و فریزر گرونیه و آرچلیک برای گردش هوا باید حداقل به اندازه 20 سانتی متر باز باشد ضمنا لازم است لوله های پشت یخچال فریزر بوش حداقل سالی دوبار گردگیری شود این کارها باعث انتقال حرارت بهتر بین هوا و لوله ها خواهد شد ، لاستیکهای درب را بازدید نمایید تا خراب نشده باشد زیرا باعث جذب گرما و کاهش برودت میشود .
 6. از گذاشتن مواد غذایی گرم داخل یخچال  گرونیه و آرچلیک و بدون درپوش ، مخصوصا مایعات پرهیز کنید .
 7. برای تمیز کردن یخچال  گرونیه و آرچلیک حتما از برق بکشید و ضمنا بعد از جابه جایی حداقل دوساعت پس از تغییر محل یخچال فریزر را به برق متصل نمایید .
 8. در مواقعی که برای مدت کوتاهی خانه را ترک می کنید و یا به مسافرت می روید ترموستات یخچال گرونیه و آرچلیک را روی درجات پایین تر تنظیم نمایید تا موتور کمپرسور یخچال کمتر کار کند .

کمپرسور یخچال  گرونیه و آرچلیک

کمپرسور یخچال  گرونیه و آرچلیک از دو بخش الکتریکی و مکانیکی تشکیل گردیده است که هر دو قسمت درون پوسته ای فولادی قرار دارند .

قسمت الکتریکی در اغلب یخچالهای بوش یک الکتروموتور از نوع آسنکرون میباشد که وظیفه به حرکت در آوردن قسمت مکانیکی را به عهده دارد .

قسمت مکانیکی در کمپرسورهای یخچال گرونیه و آرچلیک شامل سیلندریست که پیستون آن توسط هسته موتور الکتریکی به حرکت در می آید .

اواپراتور یخچال گرونیه و آرچلیک

کمپرسور وظیفه گردش گاز فریون را درون کانالهای اواپراتور بر عهده دارد . که در نتیجه گردش گاز در کانالها و به خاطر خاصیت گاز فریون باعث خنک شدن اواپراتور و در نتیجه خنک شدن یخچال میشود .

کندانسور یخچال  گرونیه و آرچلیک

وقتی کمپرسور شروع به کار میکند بعد از چند دقیقه گرم میشود که وظیفه کندانسور خنک کردن گاز خارج شده از کمپرسور میباشد . در نتیجه این کار دمای کمپرسور نیز کاهش میابد ( کندانسور نقش رادیاتور اتوموبیل را ایفا میکند  )

لوله مویی یخچال گرونیه و آرچلیک

لوله مویی اصلی ترین وظیفه را در سیکل تبرید دارد که موجب افت فشار مبرد در سیکل تبرید میشود که باعث میشود فریون به نقطه جوش برسد .

شارژگاز یخچال  گرونیه و آرچلیک

در یخچالهای اولیه از گاز آمونیاک به عنوان گاز مبرد استفاده میشود ، اما به علت عوارض ناگوار آن در تماس با بدن انسان ، ترکیب شدن حالت مرطوب آن با مس و آلومینیم ، و نیز خاصیت انفجاری اش ، رفته رفته گاز فریون به جای آن استفاده گشت . در یخچالهای رایج امروز معمولا از فریون 12 با ترکیب CCI2F2 استفاده میشود که گازی بی بو است و حتی در صورت ترکیب شدن با رطوبت موجب خوردگی فلزات نمی شود . همچنین فریون قابل اشتعال نیست .از معایب استفاده از فریون در یخچالها میتوان به حجم زیاد آنها در مقایسه با آمونیاک و تخریب لایه اوزون و ایجاد اثر گلخانه ای اشاره کرد .با توجه به معایب تلاشهایی برای یافتن گازهای جایگزین فریون به عمل آمده که گاز جدیدی به نام R134 حاصل آن است .

شارژ گاز یخچال گرونیه و آرچلیک

هزینه شارژ گاز یخچال  گرونیه و آرچلیک

شارژ گاز یخچال  گرونیه و آرچلیک در منزل

نحوه شارژ گاز یخچال  گرونیه و آرچلیک

هزینه تعمیرات یخچال گرونیه و آرچلیک

شما میتونید به صورت شفاف هزینه تعمیر یخچال گرونیه و آرچلیک خودتون رو با کلیک کردن روی لینک زیر ببینید . البته موقع تماس تلفنی و صحبت با همکارای ما هم میتونید هزینه رو بپرسین !!! و اگر تمایل داشتین هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین به محل شمارو انجام بدیم .

هزینه تعمیرات یخچال گرونیه و آرچلیک

تلفن نمایندگی تعمیرات یخچال گرونیه و آرچلیک در شمیرانات ، شمال ، شهرک غرب ، سعادت آباد ، غرب ، شرق ، مرکز و جنوب تهران

26154968 ، 22729703 ، 88972002 ، 88972005 ، 44840509 ، 77170036 ، 88959591 ،66715774

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر گرونیه و آرچلیک

تلفن نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر گرونیه و آرچلیک در شمیرانات ، شمال ، شهرک غرب ، سعادت آباد ، غرب ، شرق ، مرکز و جنوب تهران

26154968 ، 22729703 ، 88972002 ، 88972005 ، 44840509 ، 77170036 ، 88959591 ، 66715774

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید گرونیه و آرچلیک

تلفن نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید گرونیه و آرچلیک در شمیرانات ، شمال ، شهرک غرب ، سعادت آباد ، غرب ، شرق ، مرکز و جنوب تهران

26154968 ، 22729703 ، 88972002 ، 88972005 ، 44840509 ، 77170036 ، 88959591 ، 66715774

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی گرونیه و آرچلیک

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی گرونیه و آرچلیک

شما میتونید به صورت شفاف هزینه تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس ( تعرفه تعمیرات ماشین لباسشویی گرونیه و آرچلیک ) خودتون رو با کلیک کردن روی لینک زیر ببینید . البته موقع تماس تلفنی و صحبت با همکارای ما هم میتونید هزینه خدمات ماشین لباسشویی گرونیه و آرچلیک رو بپرسین !!! و اگر تمایل داشتین هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین به محل شمارو انجام بدیم .

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی گرونیه و آرچلیک

سرویس و نگهداری ماشین لباسشویی گرونیه و آرچلیک

 • ماشین لباسشویی گرونیه و آرچلیک باید در مکان خود به طور صحیح تراز باشد ، برای تراز کردن از پیچهای زیر ماشین استفاده کنید.
 • در مکانی که در معرض مستقیم اشعه آفتاب یا بارندگی یا سرما هست ، ماشین لباسشویی گرونیه و آرچلیک خود را نصب نفرمایید .
 • لبایسشویی شما از سطح دیوار بیش از 5 سانتی متر باید فاصله داشته باشد .
 • در هنگام کار ولوم تایمر ماشین لباسشویی گرونیه و آرچلیک را تغییر ندهید .
 • هنگام تغییر برنامه ابتدا ماشین لباسشویی گرونیه و آرچلیک خود را خاموش و سپس اقدام به تغییرات نمایید .
 • هنگامی که ماشین لباسشویی گرونیه و آرچلیک شما خاموش است ، فلکه شیر تغذیه آب را ببندید .
 • بعد از شستشو ، آب باقیمانده لاستیک دور در ماشین لباسشویی گرونیه و آرچلیک را تخلیه و سپس آن را توسط پارچه نرم خشک نمایید .
 • هر چند وقت یکبار مطمئن شوید که لوله تخلیه یا شیلنگ خروجی وصل بوده و مسیر خروج آب مسدود نباشد .
 • بعد از هر شستشو در ماشین را باز بگذارید تا هوا داخل ماشین گردش نموده و رطوبت آن از بین برود .
 • هر چند وقت یکبار بدون ریختن لباس در ماشین برنامه کامل شستشو را با استفاده از یک ماده حلال کلسیم انجام دهید تا رسوبات ماشین پاک شود .
 • محفظه جا پودری را هر چند وقت یکبار تمیز نمایید .
 • برای دو شستشوی متوالی حداقل یکساعت فاصله قرار دهید .
 • استفاده از لوله کشی با شیر مخلوط و تولید آب ولرم در ماشین لباسشویی ، برای کاهش مصرف برق بسیار مفید خواهد بود .

تلفن نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی گرونیه و آرچلیک در شمیرانات ، شمال ، شهرک غرب ، سعادت آباد ، غرب ، شرق ، مرکز و جنوب تهران

26154968، 22729703 ، 88972002 ، 88972005 ، 44840509 ، 77170036 ، 88959591 ،66715774

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی گرونیه و آرچلیک

تلفن نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی گرونیه و آرچلیک در شمیرانات ، شمال ، شهرک غرب ، سعادت آباد ، غرب ، شرق ، مرکز و جنوب تهران

26154968، 22729703 ، 88972002 ، 88972005 ، 44840509 ، 77170036 ، 88959591 ، 66715774

نمایندگی تعمیرات کولرگازی اسپیلت گرونیه و آرچلیک

تلفن نمایندگی تعمیرات کولرگازی اسپیلت گرونیه و آرچلیک در شمیرانات ، شمال ، شهرک غرب ، سعادت آباد ، غرب ، شرق ، مرکز و جنوب تهران

26154968، 22729703 ، 88972002 ، 88972005 ، 44840509 ، 77170036 ، 88959591 ، 66715774

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی  گرونیه و آرچلیک

تلفن نمایندگی تعمیرات جاروبرقی گرونیه و آرچلیک در شمیرانات ، شمال ، شهرک غرب ، سعادت آباد ، غرب ، شرق ، مرکز و جنوب تهران

26154968، 22729703 ، 88972002 ، 88972005 ، 44840509 ، 77170036 ، 88959591 ،66715774