نمایندگی تعمیرات هیمالیا

تعمیرات هیمالیا

متخصصان تعمیرات یخچال هیمالیا با ارائه خدمات به موقع ،کارآمد و پاسخگویی به سوالات شما خریداران عزیز محصولات هیمالیا، خدماتی بی نظیر به شما ارائه مینمایند .

متخصصان و تکنسین های تعمیرات یخچال های هیمالیا به درستی آموزش دیده و برای ارائه خدمات بی نقص به شما عزیزان آماده می باشند.

جهت تماس با مشاوران تعمیرات یخچال هیمالیا و یا رزرو وقت جهت تعمیر یخچال هیمالیا در محل شما بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

تماس با ما

نمایندگی تعمیر یخچال هیمالیا

نمایندگی تعمیرات هیمالیا

نمایندگی تعمیرات هیمالیا کجاست ؟ نمایندگی یخچال هیمالیا ! شماره تلفن نمایندگی یخچال هیمالیا ؟ برای تعمیر یخچال هیمالیا با کجا باید تماس بگیریم ؟

نمایندگی تعمیرات هیمالیا
نمایندگی تعمیرات هیمالیا

مجموعه آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز هیمالیا با شعبات مختلف در سراسر تهران بزرگ اینجا است تا بهترین خدمات را با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه معتبر ارائه دهد ، همچنین به خواندن ادامه دهید تا با نمایندگی تعمیرات هیمالیا و نمایندگی رسمی هیمالیا آشنا شوید ،  هیمالیا برند ایرانی است که با افتخار تولیدات خود را در بازار با رقابت به معرض نمایش گذاشته است ، یخچال ، یخچال فریزر ، یخچال صنعتی از محصولات این برند ایرانی میباشد ، مجموعه آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی اینبار اینجا است تا بهترین خدمات را در زمینه تعمیرات یخچال هیمالیا ارائه دهد ، برای اینکه آی.پی امداد را برای خدمات هیمالیا انتخاب نمایید دلایلی داریم که در زیر به آنها اشاره میکنیم :

 • مجموعه آی.پی امداد با شعبات مختلف در سراسر تهران خدمات هیمالیا را برای شما تسهیل مینماید .
 • مجموعه آی.پی برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات یخچال هیمالیا را  به صورت کامل شفاف سازی نموده است .
 • تعمیرکار یخچال هیمالیا با لباس فرم در محل حضور پیدا میکند .
 • تمامی خدمات یخچال هیمالیا دارای ضمانتنامه 3 الی 12 ماهه میباشد .
 • به هیچ عنوان یخچال هیمالیا شما عزیزان برای تعمیرات از محل خارج نمیشود .
 • چنانچه شما عزیزان برای تعمیر یخچال هیمالیا تماس حاصل نمایید و مشکل جزئی باشد مشاوره تلفنی داده میشود تا رفع عیب گردد .
 • در صورتیکه مشکل جزئی نباشد تعمیرکار یخچال هیمالیا ظرف کمتر از یکساعت در محل حضور پیدا کرده و اقدام به رفع عیب مینماید .
 • برای تعمیرات یخچال هیمالیا از قطعات فابریک استفاده میگردد .

توجه : مشتری گرامی به یاد داشته باشید که تعمیر یخچال هیمالیا تخصص میخواهد و برای افزایش طول عمر آن حتما باید از قطعات فابریک استفاده نمود ، بنابراین پیشنهاد تعمیرگاه مجاز هیمالیا به شما عزیزان استفاده از نمایندگی تعمیرات هیمالیا میباشد .

توجه : مشتری گرامی چنانچه لوازم خانگی هیمالیا خریداری نموده اید برای استفاده از نصب رایگان و خدمات پس از فروش هیمالیا با شماره مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید .  ضمنا برای استفاده از خدمات در نمایندگی تعمیرات هیمالیا به خواندن ادامه دهید و بدانید که آی.پی امداد نمایندگی رسمی هیمالیا نمیباشد .

نمایندگی یخچال هیمالیا

با حمایت از کالای ایرانی در هزینه تعمیرات و خرید خود صرفه جویی نمایید ، اگر بخواهیم یخچال هیمالیا را با برندهای خارجی مقایسه کنیم ، لازم است بگوییم که هیمالیا برای قطعات مشکلی ندارد و قطعات آن به وفور پیدا میشود و هزینه تعمیرات آن نسبت به برندهای خارجی بسیار کمتر است ، در نظر داشته باشید که سیکل سرما در تمامی یخچالها به یک مدل میباشد و در نهایت برودت حاصل میشود ، اما مدلهای مختلف با برندهای گوناگون ، با آپشنهایی که دارند و ظاهری متفاوت قیمت را تحت تاثیر قرار میدهند .

تعمیر یخچال هیمالیا
تعمیر یخچال هیمالیا

از یخچال فریزر میتوان به عنوان مهم ترین وسیله آشپزخانه نام برد به دلیل اینکه با مواد غذایی و ر نتیجه با سلامتی ما ارتباط مستقیم دارد.بنابراین ر هنگام خرید یخچال فریزر و یا ساید بای ساید باید دقت به خرج دهید که بهترین برند ممکن و بهترین پشتیبانی را انتخاب نمایید. نمایندگی هیمالیا یکی از بهترین تولیدکنندگان یخچال فریزر و ساید بای ساید های جهان است .علاوه بر این ها شرکا هیمالیا با اعتقادی که به سرزمین عزیزمانایران داشته کار خود را بیش از نیم قرن است که صادقانه و با تمام توان آغاز کرده است و توانسته موفقیت هایی زیادی در این زمینه کسب و کمک شایانی نه تنها به تولید ملی کند بلکه به افتخارات ملی نیز بی افزاید.

نمایندگی تعمیر یخچال هیمالیا در صدد آمده است با استفاده از خدمات بهینه ، کارآمد و متناسب با تکنولوژی روز دنیا بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهد ، با آی.پی امداد همراه شوید تا شما را با نمایندگی رسمی هیمالیا در تهران آشنا کنیم .

خدماتی که در مجموعه آِ.پی امداد برای تعمیر یخچال هیمالیا ارائه میگردد به شرح زیر میباشد :

 • تعمیر یخچال هیمالیا در محل
 • تعمیر یخچال فریزر هیمالیا
 • تعمیر فریزر هیمالیا
 • شارژگاز یخچال هیمالیا
 • تعویض لاستیک درب یخچال و فریزر هیمالیا
 • تعویض ترموستات یخچال هیمالیا
 • تعویض موتور یخچال فریزر هیمالیا
 • تعویض فن یخچال هیمالیا
 • تعمیر یا تعویض تایمر یخچال هیمالیا
 • کلیه خدمات یخچال هیمالیا در محل

در این قسمت میخواهیم شما را با سوالات متداول مشتریان در ارتباط با تعمیر یخچال هیمالیا از تعمیرگاه مجاز هیمالیا آشنا نماییم :

 • چرا یخچال هیمالیا کار نمیکند ؟
 • چرا یخچال هیمالیا سرما ندارد ؟
 • چرا یخچال هیمالیا برفک میزند ؟
 • چرا یخچال هیمالیا صدا میدهد ؟
 • برای تعمیر یخچال هیمالیا در تهران با کجا باید تماس بگیریم ؟

تعمیرگاه مجاز هیمالیا اینجا است تا به تمام این سوالات در امور تعمیرات یخچال ، یخچال فریزر و یخچال صنعتی هیمالیا پاسخ دهد .

مژده : مجموعه آی.پی امداد برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات یخچال هیمالیا را تحت پوشش قرار داده است تا دیگر دغدغه ای در این امور نداشته باشید و با اطمینان کامل به تعمیر یخچال هیمالیا خود بپردازید .

ویژگی یخچال فریزر های هیمالیا:

یخچال فریزر هیمالیا با رده انرژی A دارای طراحی لوکس و شیک میباشد که با کارکرد و مصرف انرژی بهینه مواد غذایی را به خوبی خنک و تازه نگهداری می دارد. بدنه و درب وسیله به گونه ای طراحی شده که در برابر خوردگی مقاومت بالایی داشته باشد علاوه بر این لاستیک دور درب یخچال فریزر های هیمالیا خاصیت ضد باکتری نیز دارد. به دلیل وجود آبسرد کن و آبریز دار بودن یخچال از باز و بسته شدن مکرر درب یخچال جلوگیری و در نتیجه موجب افزایش طول عمر یخچال میشود.یخچال فریزر های هیمالیا دارای کمپرسور ویژه مناسب برای آب و هوای گرمسیری می باشد. 

یخچال و فریزر های هیمالیا مجهز به سیستم عیب یاب با کنترل الکترونیکی هوشمند بوده و توسط فن تعبیه شده درون محفظه داخلی هوای خنک داخل کابین به صورت یکنواخت در تمامی طبقات گردش می یابد و موجب حفظ طراوت و تازگی مواد غذایی می گردد.علاوه بر این فریزر های هیمالیا مجهز به سیستم بدون برفک می باشد.

همچنین از طریق صفحه نمایشگر و کلید های کنترلی می توانید تنظیمات دستگاه را به راحتی انجام دهید.یخچال فریزر های هیمالیه دارای برنامه عملکرد اتوماتیک است که میتوانید هنگام رفتن به مسافرت از آن به منظور مصرف بهینه انرژی استفاده نمایید.یخچال فریزر های هیمالیا دارای آلارم برای باز ماندن درب یخچال نیز میباشند.

نمایندگی تعمیرات هیمالیا

هیمالیا یک شرکت تولید کننده انواع یخچال فریزر، یخچال های صنعتی و یخچال ساید بای ساید می باشد که در  دهه 50 با ورود به این صنعت و تولید اولین یخچال فریزر فعالیت خود را آغاز کرد. هیمالیا که اساس تفکر تولیدی خود را بر تولید بهترین یخچال ها و فریزرهای خانگی و صنعتی معطوف کرده است با دریافت انواع استانداردهای  داخلی و بین المللی و توسعه و تجهیز آزمایشگاه های خود به مدرن ترین دستگاه ها، جذب و آموزش نیروهای متخصص و ایجاد بهترین بستر های فروش و خدمات پس از فروش توانسته همواره روندی رو به بهبود داشته باشد.

نمایندگی هیمالیا در دهه 1350  به عرصه تولید لوازم خانگی یعنی تولید یخچال و فریزر وارد شد. پس از سال ها فعالیت و کسب تجربه در زمینه تولید یخچال فریزر در دهه 60 مدیران و طراحان این شرکت اقدام به طراحی و تولید یخچالهای صنعتی و تولید فریزرهای صندوقی خانگی نیز کردند.دهه 70 این شرکت فعالیت های خود را گسترش داد و در جهت تولید یخچال و فریزرهای ایستاده خانگی , کسب استانداردهای ملی ایران , ایجاد و تجهیز آزمایشگاههای مدرن در جهت بالا بردن کیفیت , توسعه و تجهیز فضای تولید و ایجاد زیر ساختهای لازم , جذب افراد متخصص در عرصه تولید یخچال و فریزر و ایجاد بسترهای لازم در زمینه توسعه خدمات پس از فروش اقدام نمود.

دهه 80 مدیران شرکت هیمالیا اقدام به تولید محصولاتی منطبق با استاندارهای اروپایی با تکیه بر طراحی روز دنیا و استفاده از دانش فنی و تکنولوژی تولید شرکت –AEG آلمان کردند.همچنین در دهه 80 شرکت هیمالیا همکاری خود با شرکت های خارجی همچون شرکت بتاکو  ایتالیا را آغاز نمود.پس از همکاری هیمالیا با شرکت های خارجی معتبر نیاز به بالا بردن کیفیت محصولات پیدا کرد بنابراین خطوط تولید و کنترل کیفیت خود را به سیستمهای کنترل هوشمند تجهیز نمود.در همین دهه مدیران شرکت هیمالیه با تکیه بر کیفیت محصولات تولیدی خود سطح کمی و کیفی حوزه خدمات پس از فروش خود را ارتقاء و برای محصولات 30 ماه گارانتی در نظر گرفت .

در اواخر دهه 70 و اوایل دهه 80 شرکت هیمالیا گواهینامه های سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارهای بین المللی ایزو 9001 ،2000 را نیز اخذ نمود.امروزه هیمالیا  فضای تولید کارخانه را به 120000 متر مربع توسعه داده است و علاوه بر همکاری با شرکت های خارجی که قبلا با آن ها به توافق رسیده بود مشارکت با تولید کنندگان بزرگ دنیا و انتقال دانش فنی روز را نیز در زمره همکاری های خود دارد. مجموعه آی.پی امداد با نمایندگی هیمالیا مرتبط نمیباشد و در قالب تعمیرگاه مجاز هیمالیا در سراسر تهران خدمات ارائه میدهد .شرکت هیمالی در حال حاضر مشغول افزایش سطح صادرات محصولات به کشورهای همسایه و نیز تولید محصولات جدید میباشد . برای ارتباط با نمایندگی تعمیرات هیمالیا و نمایندگی رسمی هیمالیا وارد سایت  himalia.ir شوید و یا با شماره  25938000 تماس حاصل نمایید .

شرکت هیمالیا نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا و نمایندگی خدمات پس از فروش خود را در همه شهر های ایران مستقر کرده است و در راستای تعامل و رضایت مشتریان خود خدمات ارزشمندی را ارائه می کند. در این راستا مجموعه آ.ی پی امداد با در اختیار داشتن کادری متخصص و دوره دیده و حرفه ای به عنوان تعمیرگاه مجاز هیمالیا ، تعمیر انواع یخچال فریزر هیمالیا، تعمیر انواع یخچال ساید بای ساید هیمالیا و عیب یابی و تعمیر انواع یخچال های صنعتی هیمالیا و در راستای ارائه خدمات مطلوب تعمیرات انواع یخچال هیمالیا در کلان شهر تهران آماده ارائه خدمات تخصصی  به مشتریان این کارخانه می باشد.

تعمیر یخچال فریزر هیمالیا

یخچال فریزر هیمالیا توانسته با خدمات و امکانات مناسب ، جایگاهی در خانه های ایرانی داشته باشد ، از این حیث برای حفظ این جایگاه نیاز به نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا با کیفیت و طبق استاندارد جهانی میباشد ، تا مردم عزیزمان برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا دغدغه ای نداشته باشند و با اطمینان خاطر و اطلاع کامل از هزینه تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا  به رفع عیب بپردازند ، مجموعه آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر هیمالیا با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه 3 الی 12 ماهه به تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا شما عزیزان در محل میپردازد تا در کمال آرامش رفع عیب گردد .

تعمیرات هیمالیا در شمیرانات تهران

اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

تعمیرات هیمالیا در شمال تهران

 نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، اندرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

تعمیرات هیمالیا در شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

تعمیرات هیمالیا در غرب تهران

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

تعمیرات هیمالیا در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

تعمیرات هیمالیا در شرق تهران

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

تعمیرات هیمالیا در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.