تعمیرگاه و نمایندگی مجاز زیمنس

نمایندگی زیمنس در تهران

نمایندگی تعمیرات زیمنس

 

تعمیرگاه مرکزی زیمنس

اینجا تعمیرگاه مجاز زیمنس میباشد ، الان که وارد این صفحه شده اید ،  به احتمال زیاد یکی از محصولات زیمنس ( یخچال ، یخچال فریزر ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، مایکروفر ، جاروبرقی  )شما عزیزان به مشکل برخورده است .

نگران نباشید !!! چونکه ...

 • مجموعه آی پی امداد با شعب مختلف در سراسر تهران نمایندگی تعمیرات زیمنس می باشد .
 • کلیه خدمات زیمنس با قطعات اورجینال انجام می شود .
 • تمامی خدمات در همان روز و تکنسین مربوطه ( تعمیرکار زیمنس ) ظرف مدت کمتر از یکساعت در محل حاظر می شود .
 • قابل ذکر است تعمیرات زیمنس دارای 12 ماه ضمانتنامه رسمی می باشد .
 • کلیه خدمات زیمنس با فاکتور رسمی زیمنس ارائه میشود .
 • تمامی تکنسینهای مجموعه ، آموزش و دوره دیده در زمینه زیمنس می باشند .
 • در صورت تماس با تلفن نمایندگیهای زیمنس در سراسر تهران ، مشاوره رایگان انجام میگردد تا چنانچه مشکل جزئی بود ، بدون نیاز به تکنسین مشکل برطرف شود .

زیمنس ، شرکت خوشه‌ای آلمانی و چندملیتی است ، که در سال ۱۸۴۷ توسط ارنست فون زیمنس در شهر برلین تاسیس شد .

عملیات شرکت زیمنس به چهار بخش اصلی انرژی، صنعتی، پزشکی و زیرساخت‌های شهری تقسیم می‌شود. هم‌اکنون شمار کارکنان زیمنس بالغ بر ۳۶۰ هزار نفر می‌باشد ، که در ۱۹۰ کشور جهان اشتغال دارند. دفتر مرکزی این شرکت در شهر مونیخ ، آلمان قرار دارد ( نمایندگی تعمیرات زیمنس )

مجموعه آی پی امداد ( نمایندگی تعمیرات زیمنس ) با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات زیمنس جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم .

زیمنس در ۱۲ اکتبر سال ۱۸۴۷ توسط  ارنست زیمنس تاسیس شده بود . وارنر این شرکت را در آغاز بنام Bauanstalt von Siemens & Halske در گارگاه خود افتتاح نمود. وارنر در سال ۱۸۴۸ نخستین و طولانی ترین خط تلگراف بین برلین تا فرانکفورت را ساخته و در سال ۱۸۵۰ برادر خود ویلیام زیمنس را به نمایندگی زیمنس در لندن گماشت. او پس از افتتاح نمایندگی در انگلستان، شروع به ساخت و راه‌اندازی خطوط و شبکه‌های مخابراتی در روسیه مشغول شد . در سالهای ۱۸۶۷ خط تلگراف بین لندن - کلکته را به پایان رسانید. در سالهای پس از این شرکت رشد و ترقی خود را با ساختن موتورهای برقی و لامپ ادامه داده و در سال ۱۸۹۷ نام شرکت از Bauanstalt von Siemens & Halske به (S&H) تغییر کرد. در سال ۱۹۱۹ شرکت زیمنس با همکاری دو شرکت دیگر به طور مشترک شرکت اوسرام OSRAM بنیان نهادند و در سال ۱۹۲۳ شرکت‌های فرعی و زیر مجموعه آن در ژاپن تأسیس گشت .

نمایندگی لوازم خانگی زیمنس

نمایندگی یخچال زیمنس ، نمایندگی یخچال فریزر زیمنس ، نمایندگی یخچال ساید بای ساید زیمنس ، نمایندگی ماشین لباسشویی زیمنس ، نمایندگی ماشین ظرفشویی زیمنس ، نمایندگی جاروبرقی زیمنس ، نمایندگی مایکروفر زیمنس

نمایندگی تعمیرات زیمنس

انواع تعمیرات تخصصی کلیه محصولات زیمنس را با تامین قطعات فابریک ( از انبار آی پی ) از ما بخواهید . ( نمایندگی تعمیرات زیمنس )

نمایندگی تعمیرات یخچال زیمنس

اینجا تعمیرگاه مجاز یخچال زیمنس ،الان که وارد این قسمت شدید به احتمال زیاد یه مشکلی با یخچال زیمنس خود دارید . هر مشکلی که دارید ما میتونیم خیلی سریع یخچال زیمنس مریضتون رو خوب کنیم!! آخه ما متخصص و نمایندگی تعمیرات یخچال زیمنس هستیم.

مشکلات متداول تعمیرات یخچال  زیمنس

بیشترین مشکل متداولی که مشتریان مجموعه آی پی در ارتباط با تعمیرات یخچال  زیمنس با آن مواجه شده اند عدم داشتن سرما و برودت در این محصول میباشد ، همچنین عوامل دیگر همچون :

 1. یخچال  زیمنس صدای زیاد میدهد .
 2. یخچال  زیمنس یکسره کار میکند .
 3. لاستیک دور درب یخچال فریزر زیمنس خراب شده است .
 4. موتور یخچال  زیمنس داغ کرده است .
 5. فریزر زیمنس منجمد نمیکند .
 6. یخچال زیمنس برفک میزند ( دیفراست نمیکند ) .
 7. فن یخچال  زیمنس کار نمیکند .
 8. یخچال  زیمنس روشن نمیشود .
 9. موتور یخچال  زیمنس کار نمیکند .
 10. صفحه دیجیتالی یخچال  زیمنس خراب شده است .
 11. برد الکترونیکی یخچال  زیمنس خراب شده است .
 12. سنسور یخچال زیمنس عمل نمیکند .

نکاتی مهم از یخچال  زیمنس

 1.  یخچال  زیمنس از اجزای مکانیکی ( کمپرسور ، کندانسور ، فیلتر درایر ، اواپراتور ، کاپیلاری تیوب ( لوله مویی ) ) و الکتریکی ( موتور الکتریکی ، ترموستات ، رله استارت ، اورلود ) تشکیل شده است.
 2. هنگام استفاده از یخچال فریزر بوش حتما از محافظ برق استفاده نمایید .
 3. برای شروع بکار یخچال  زیمنس پس از وصل آن به برق درجه ترموستات را روی مقدار متوسطی  (مثلا شماره 4 قرار دهید و بگذارید یخچال حداقل 3 ساعت خالی و با در بسته کارکند تا برودت به حد لازم برسد ) .
 4. قرار دادن یخچال یا فریزر زیمنس در مجاورت منابع و دستگاههای حرارت زا از قبیل :اجاق گاز،آبگرمکن،شوفاژ و همچنین تابش نور مستقیم نور آفتاب مصرف انرژی آن را افزایش می دهد.
 5. حداقل 2 سانتی متر پیرامون یخچال فاصله داشته باشد ، فضای پشت یخچال و فریزر زیمنس برای گردش هوا باید حداقل به اندازه 20 سانتی متر باز باشد ضمنا لازم است لوله های پشت یخچال فریزر بوش حداقل سالی دوبار گردگیری شود این کارها باعث انتقال حرارت بهتر بین هوا و لوله ها خواهد شد ، لاستیکهای درب را بازدید نمایید تا خراب نشده باشد زیرا باعث جذب گرما و کاهش برودت میشود .
 6. از گذاشتن مواد غذایی گرم داخل یخچال  زیمنس و بدون درپوش ، مخصوصا مایعات پرهیز کنید .
 7. برای تمیز کردن یخچال  زیمنس حتما از برق بکشید و ضمنا بعد از جابه جایی حداقل دوساعت پس از تغییر محل یخچال فریزر را به برق متصل نمایید .
 8. در مواقعی که برای مدت کوتاهی خانه را ترک می کنید و یا به مسافرت می روید ترموستات یخچال زیمنس را روی درجات پایین تر تنظیم نمایید تا موتور کمپرسور یخچال کمتر کار کند .

کمپرسور یخچال  زیمنس

کمپرسور یخچال  زیمنس از دو بخش الکتریکی و مکانیکی تشکیل گردیده است که هر دو قسمت درون پوسته ای فولادی قرار دارند .

قسمت الکتریکی در اغلب یخچالهای بوش یک الکتروموتور از نوع آسنکرون میباشد که وظیفه به حرکت در آوردن قسمت مکانیکی را به عهده دارد .

قسمت مکانیکی در کمپرسورهای یخچال زیمنس شامل سیلندریست که پیستون آن توسط هسته موتور الکتریکی به حرکت در می آید .

اواپراتور یخچال زیمنس

کمپرسور وظیفه گردش گاز فریون را درون کانالهای اواپراتور بر عهده دارد . که در نتیجه گردش گاز در کانالها و به خاطر خاصیت گاز فریون باعث خنک شدن اواپراتور و در نتیجه خنک شدن یخچال میشود .

کندانسور یخچال  زیمنس

وقتی کمپرسور شروع به کار میکند بعد از چند دقیقه گرم میشود که وظیفه کندانسور خنک کردن گاز خارج شده از کمپرسور میباشد . در نتیجه این کار دمای کمپرسور نیز کاهش میابد ( کندانسور نقش رادیاتور اتوموبیل را ایفا میکند  )

لوله مویی یخچال زیمنس

لوله مویی اصلی ترین وظیفه را در سیکل تبرید دارد که موجب افت فشار مبرد در سیکل تبرید میشود که باعث میشود فریون به نقطه جوش برسد .

شارژگاز یخچال  زیمنس

در یخچالهای اولیه از گاز آمونیاک به عنوان گاز مبرد استفاده میشود ، اما به علت عوارض ناگوار آن در تماس با بدن انسان ، ترکیب شدن حالت مرطوب آن با مس و آلومینیم ، و نیز خاصیت انفجاری اش ، رفته رفته گاز فریون به جای آن استفاده گشت . در یخچالهای رایج امروز معمولا از فریون 12 با ترکیب CCI2F2 استفاده میشود که گازی بی بو است و حتی در صورت ترکیب شدن با رطوبت موجب خوردگی فلزات نمی شود . همچنین فریون قابل اشتعال نیست .از معایب استفاده از فریون در یخچالها میتوان به حجم زیاد آنها در مقایسه با آمونیاک و تخریب لایه اوزون و ایجاد اثر گلخانه ای اشاره کرد .با توجه به معایب تلاشهایی برای یافتن گازهای جایگزین فریون به عمل آمده که گاز جدیدی به نام R134 حاصل آن است .

شارژ گاز یخچال زیمنس

هزینه شارژ گاز یخچال  زیمنس

شارژ گاز یخچال  زیمنس در منزل

نحوه شارژ گاز یخچال  زیمنس

هزینه تعمیرات یخچال زیمنس

شما میتونید به صورت شفاف هزینه تعمیر یخچال زیمنس خودتون رو با کلیک کردن روی لینک زیر ببینید . البته موقع تماس تلفنی و صحبت با همکارای ما هم میتونید هزینه رو بپرسین !!! و اگر تمایل داشتین هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین به محل شمارو انجام بدیم .

هزینه تعمیرات یخچال زیمنس

تلفن نمایندگی تعمیرات یخچال زیمنس در شمیرانات ، شمال ، شهرک غرب ، سعادت آباد ، غرب ، شرق ، مرکز و جنوب تهران

26154968 ، 22729703 ، 88972002 ، 88972005 ، 44840509 ، 77170036 ، 88959591 ،66715774

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر زیمنس

تلفن نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر زیمنس در شمیرانات ، شمال ، شهرک غرب ، سعادت آباد ، غرب ، شرق ، مرکز و جنوب تهران

26154968 ، 22729703 ، 88972002 ، 88972005 ، 44840509 ، 77170036 ، 88959591 ، 66715774

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید زیمنس

خدمات یخچال ساید بای ساید زیمنس

 • تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید زیمنس
 • تعویض کمپرسور ساید بای ساید زیمنس
 • تعویض فن کندانسور یخچال ساید بای ساید زیمنس
 • تعویض فن داخلی یخچال ساید بای ساید زیمنس
 • نشتی گیری اواپراتور یخچال ساید بای ساید زیمنس
 • شارژگاز یخچال ساید بای ساید زیمنس
 • تعمیر یخساز ساید بای ساید زیمنس
 • تعویض شیر برقی یخچال ساید بای ساید زیمنس
 • تعویض دمپر یخساز زیمنس
 • تعویض سنسور یخچال ساید بای ساید زیمنس
 • تعویض ترموفیوز ساید بای ساید زیمنس
 • تعویض و تعمیر برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید زیمنس
 • تعمیر یا تعویض برد اینورتر زیمنس
 • شستشوی مدار گاز زیمنس
 • سرویس سالیانه کندانسور زیمنس
 • رگلاژ درب یخچال ساید بای ساید زیمنس
 • باز و بسته کردن درب ساید بای ساید زیمنس جهت جابه جایی
 • تعویض زبانه درب بار ساید بای ساید زیمنس

تعویض کمپرسور یخچال ساید بای ساید زیمنس

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید زیمنس

مجموعه آی پی امداد نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید زیمنس با بیش از نیم قرن تجربه و تکنسینهای متعهد ، مجرب و دوره دیده ( تعمیرکار یخچال ساید بای ساید زیمنس ) در زمینه تعمیرات یخچال ساید بای ساید زیمنس مفتخر است ، تعمیرات انواع یخچال ساید بای ساید زیمنس را ، سراسر تهران در محل با ضمانتنامه 12 ماهه رسمی تعمیر نماید .

توجه : همشهری عزیز دقت فرمایید : طبق نظر سنجی که از مشتریان مجموعه آی پی به وجود آمده ، پیرو نارضایتی آنها از تعمیرکاران غیر مجاز ، حتما در رابطه با تعمیرات ساید بای ساید زیمنس به شرکتهای معتبر مراجعه فرمایید ، در زیر به چند نمونه از نارضایتی ها میپردازیم :

 • یخساز یخچال ساید بای ساید زیمنس به درستی تعمیر نشده است و هنوز یخ تولید نمیکند و آبریزی دارد .
 • برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید زیمنس به خوبی تعمیر نشده است و تعمیرکار اقدام به تعویض و یا تعمیر برد الکترونیکی نموده است با اینکه برد الکترونیکی کاملا سالم است و مشکل از جای دیگری میباشد .
 • یخچالهای ساید بای ساید زیمنس معمولا دارای چندین برد الکترونیکی میباشد ، که یکی از آنها برد اصلی است ولی متاشسفانه به دلیل عدم آگاهی تکنسین ، برد اصلی پیدا نشده و یا برد دیگری تعمیر گردیده است .
 • تعویض لاستیک یخچال ساید بای ساید زیمنس تخصص میخواهد .

تلفن نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید زیمنس در شمیرانات ، شمال ، شهرک غرب ، سعادت آباد ، غرب ، شرق ، مرکز و جنوب تهران

26154968 ، 22729703 ، 88972002 ، 88972005 ، 44840509 ، 77170036 ، 88959591 ، 66715774

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس

شما میتونید به صورت شفاف هزینه تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس ( تعرفه تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس ) خودتون رو با کلیک کردن روی لینک زیر ببینید . البته موقع تماس تلفنی و صحبت با همکارای ما هم میتونید هزینه خدمات ماشین لباسشویی زیمنس رو بپرسین !!! و اگر تمایل داشتین هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین به محل شمارو انجام بدیم .

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس

سرویس و نگهداری ماشین لباسشویی زیمنس

 • ماشین لباسشویی زیمنس باید در مکان خود به طور صحیح تراز باشد ، برای تراز کردن از پیچهای زیر ماشین استفاده کنید.
 • در مکانی که در معرض مستقیم اشعه آفتاب یا بارندگی یا سرما هست ، ماشین لباسشویی زیمنس خود را نصب نفرمایید .
 • لبایسشویی شما از سطح دیوار بیش از 5 سانتی متر باید فاصله داشته باشد .
 • در هنگام کار ولوم تایمر ماشین لباسشویی زیمنس را تغییر ندهید .
 • هنگام تغییر برنامه ابتدا ماشین لباسشویی زیمنس خود را خاموش و سپس اقدام به تغییرات نمایید .
 • هنگامی که ماشین لباسشویی زیمنس شما خاموش است ، فلکه شیر تغذیه آب را ببندید .
 • بعد از شستشو ، آب باقیمانده لاستیک دور در ماشین لباسشویی زیمنس را تخلیه و سپس آن را توسط پارچه نرم خشک نمایید .
 • هر چند وقت یکبار مطمئن شوید که لوله تخلیه یا شیلنگ خروجی وصل بوده و مسیر خروج آب مسدود نباشد .
 • بعد از هر شستشو در ماشین را باز بگذارید تا هوا داخل ماشین گردش نموده و رطوبت آن از بین برود .
 • هر چند وقت یکبار بدون ریختن لباس در ماشین برنامه کامل شستشو را با استفاده از یک ماده حلال کلسیم انجام دهید تا رسوبات ماشین پاک شود .
 • محفظه جا پودری را هر چند وقت یکبار تمیز نمایید .
 • برای دو شستشوی متوالی حداقل یکساعت فاصله قرار دهید .
 • استفاده از لوله کشی با شیر مخلوط و تولید آب ولرم در ماشین لباسشویی ، برای کاهش مصرف برق بسیار مفید خواهد بود .

تلفن نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس در شمیرانات ، شمال ، شهرک غرب ، سعادت آباد ، غرب ، شرق ، مرکز و جنوب تهران

26154968، 22729703 ، 88972002 ، 88972005 ، 44840509 ، 77170036 ، 88959591 ،66715774

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس

تلفن نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس در شمیرانات ، شمال ، شهرک غرب ، سعادت آباد ، غرب ، شرق ، مرکز و جنوب تهران

26154968، 22729703 ، 88972002 ، 88972005 ، 44840509 ، 77170036 ، 88959591 ، 66715774

نمایندگی تعمیرات مایکروفر  زیمنس

تلفن نمایندگی تعمیرات مایکروفر ( ماکروفر ، مایکروویو ) زیمنس در شمیرانات ، شمال ، شهرک غرب ، سعادت آباد ، غرب ، شرق ، مرکز و جنوب تهران

26154968، 22729703 ، 88972002 ، 88972005 ، 44840509 ، 77170036 ، 88959591 ،66715774

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی زیمنس

مجموعه آی پی امداد ( نمایندگی تعمیرات و فروش قطعات جاروبرقی زیمنس ) مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم .

فروش قطعات جاروبرقی زیمنس

مجموعه آی پی امداد نمایندگی فروش قطعات جاروبرقی زیمنس جهت رضایتمندی شما عزیزان تمامی قطعات اعم از :

 • کیسه جاروبرقی زیمنس

 • پاکت جاروبرقی زیمنس

 • لوله جاروبرقی زیمنس

 • فیلتر جاروبرقی زیمنس

 • لوله خرطومی جاروبرقی زیمنس

 • برس جاروبرقی زیمنس

 • موتور جاروبرقی زیمنس

را در سراسر ایران به فروش میرساند .
ارسال قطعات جاروبرقی زیمنس به شهرهای ( تبریز ، مشهد ، اصفهان ، شیراز ، قم ، مازندران ، گیلان ، کرمانشاه ، زاهدان ، خوزستان ، گیلان ، بوشهر ، اراک  و ... ) از طریق تیپاکس انجام میگردد .

ارسال قطعات جاروبرقی زیمنس به سراسر تهران از طریق پیک مجموعه آی پی انجام میگردد .

جهت سفارش قطعات جاروبرقی زیمنس  با شماره 88986179 تماس حاصل فرمایید .

 • هموطن عزیز ؛ برند زیمنس جزء محبوب ترینها و لاکچری در ایران محسوب میشود ( از حسن انتخاب شما متشکریم ) .
 • کلیه قطعات تعویضی جاروبرقی زیمنس فابریک ( با لوگو شرکت زیمنس ) بوده و از انبار مجموعه آی پی تهیه میشود .
 • ارسال قطعات یدکی جاروبرقی زیمنس در سراسر تهران و شهرستانها انجام میگردد .

تلفن نمایندگی تعمیرات جاروبرقی زیمنس در شمیرانات ، شمال ، شهرک غرب ، سعادت آباد ، غرب ، شرق ، مرکز و جنوب تهران

 26154968، 22729703 ، 88972002 ، 88972005 ، 44840509 ، 77170036 ، 88959591 ،66715774