تعمیرگاه و نمایندگی مجاز لوازم خانگی دوو

نمایندگی تعمیرات دوو

تعمیرگاه مرکزی دوو

اینجا تعمیرگاه مجاز دوو میباشد ، الان که وارد این صفحه شده اید ،  به احتمال زیاد یکی از محصولات دوو ( یخچال فریزر دوو ،ساید بای ساید ،ماشین لباسشویی دوو ،جاروبرقی ، ماشین ظرفشویی دوو ، مایکروفر  ، مایکروویو دوو ،اجاق گاز دوو ) شما عزیزان به مشکل برخورده است .

نگران نباشید !!! چونکه ...

  • مجموعه آی پی امداد با شعب مختلف در سراسر تهران نمایندگی تعمیرات دوو می باشد .
  • کلیه خدمات دوو با قطعات اورجینال انجام می شود .
  • تمامی خدمات در همان روز و تکنسین مربوطه ( تعمیرکار دوو ) ظرف مدت کمتر از یکساعت در محل حاظر می شود .
  • قابل ذکر است تعمیرات دوو دارای 12 ماه ضمانتنامه رسمی می باشد .
  • کلیه خدمات دوو با فاکتور رسمی دوو ارائه میشود .
  • تمامی تکنسینهای مجموعه ، آموزش و دوره دیده در زمینه تعمیرات دوو می باشند .
  • در صورت تماس با تلفن نمایندگیهای دوو در سراسر تهران ، مشاوره رایگان انجام میگردد تا چنانچه مشکل جزئی بود ، بدون نیاز به تکنسین مشکل برطرف شود .

تاریخچه دوو

دوو شرکت کره ای سازنده لوازم الکترونیکی است ، که در سال 1971 تاسیس شد ، این شرکت با در اختیار داشتن 64 کارخانه و مراکز تحقیق و توسعه و فروش در بیش از 40 کشور جهان به موفقیت چشمگیری دست یافت . دوو بعد از دو شرکت سامسونگ و ال جی بزرگترین تولید کننده لوازم برقی در کره جنوبی به شمار میرود .
این شرکت پس از بحران مالی سال 1999 آسیا ورشکست شد و مالکیت آن در اختیار گروهی از طلبکاران قرار گرفت . در آبان ماه سال 1389 اعلام شد که گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب ایران این شرکت را به قیمت 518 میلیون دلار خریداری خواهد کرد . رقیب اصلی این شرکت ایرانی در مزایده ، شرکت الکترولوکس سوئد بود که با حمایت و مشارکت یک بانک آمریکایی از شانس های اصلی خرید دوو به شمار می آمد.
پس از مشکلات ایجاد شده در خلال قرارداد خرید این شرکت و همچنین مشکلات مالی که در اثر تحریم های بین المللی ایجاد شد ، گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب لغو قرارداد را در قبال استرداد هفتاد میلیون دلار مبلغ پیش پرداخت پذیرفت .
ولی با وجود گذشت ماه ها از زمان لغو قرارداد خرید شرکت دوو الکترونیک توسط گروه انتخاب ، این شرکت هنوز به تعهدات خود در قبال استرداد مبلغ پیش پردخت قرارداد عمل نکرده و گردش مالی گروه انتخاب را با مشکلات فراوان مواجه کرده است .
نهایتا این شرکت ، در ژانویه سال 2013 میلادی و در مقابل دریافت 270 میلیون دلار ، به گروه دانگبو فروخته شد و نام آن به دانگبو دوو الکترونیکس تغییر یافت . ( نمایندگی تعمیرات دوو )

نمایندگی تعمیرات دوو ( نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو ) سراسر تهران 24 ساعته فوری در محل ( تماس با ما )

خدمات کلیه محصولات دوو : تعمیر یخچال فریزر دوو ، تعمیر ساید بای ساید دوو ، تعمیر ماشین لباسشویی دوو ، تعمیر ماشین ظرفشویی دوو ، تعمیر مایکروفر دوو ، تعمیر اجاق گاز دوو

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دوو ، نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید دوو ، نمایندگی تعمیرات لباسشویی دوو ،نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو ، نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو ، نمایندگی تعمیرات مایکروفر دوو ، نمایندگی تعمیرات مایکروویو دوو ، نمایندگی تعمیرات اجاق گاز دوو