تعمیر جاروبرقی در محل

توصیه ای برای تمیز کردن جاروبرقی

توصیه هایی برای تمیز کردن جاروبرقی
برای این که جاروبرقی سالیان سال برای شما کار کند باید آن را تمیز کنید . در این مطلب قصد داریم نکاتی را برای تمیزکردن جاروبرقی بیان کنیم …
قطعات و لوازم جانبی جارو برقی را با ماده ضدعفونی کننده ملایم چون مایع دستشویی یا مایع ظرفشویی بشویید . مایع ظرفشویی را در مقداری آب حل کنید و لوازم جانبی را به مدت نیم ساعت خیس کنید . بعد از این مدت زمان لوازم را آب کشی و خشک کنید . ( توجه کنید قطعات فلزی را نباید به این صورت تمیز کنید )

تعمیر جاروبرقی

(تماس با ما)

کیسه جاروبرقی و فیلتر را خارج کنید و با مایع دستشویی و آب بشویید و کنار بگذارید تا خشک شود . اگر کیسه جاروبرقی تان یک بار مصرف است آن را دور بیندازید و نباید شسته شود .
درون جاروبرقی را با پارچه ای مرطوب پاک کنید و اگر درون جاروبرقی بوی کپک می دهد ، درب آن را به مدت یک روز باز بگذارید تا بوی کپک از بین برود . می توانید از بوگیر هم برای این منظور استفاده کنید .
حالا که تمام لوازم جانبی جاروبرقی از جمله لوله ، شلنگ ، کیسه و … شسته شد ، تمام لوازم را بعد از خشک شدن در جای خود قرار دهید و پرز و مو را از قسمت های مختلف جاروبرقی جدا کنید .

Summary
توصیه ای برای تمیز کردن جاروبرقی
Article Name
توصیه ای برای تمیز کردن جاروبرقی
Description
توصیه هایی برای تمیز کردن جاروبرقی برای این که جاروبرقی سالیان سال برای شما کار کند باید آن را تمیز کنید . در این مطلب قصد داریم نکاتی را برای تمیزکردن جاروبرقی بیان کنیم ... قطعات و لوازم جانبی جارو برقی را با ماده ضدعفونی کننده ملایم چون مایع دستشویی یا مایع ظرفشویی بشویید . مایع ظرفشویی را در مقداری آب حل کنید و لوازم جانبی را به مدت نیم ساعت خیس کنید . بعد از این مدت زمان لوازم را آب کشی و خشک کنید . ( توجه کنید قطعات فلزی را نباید به این صورت تمیز کنید )
Author
No votes yet.
Please wait...

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.