تعمیر ماشین لباسشویی کندی

تعمیر ماشین لباسشویی کندی

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی

تعمیر ماشین لباسشویی کندی

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی
تعمیرات لباسشویی کندی

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی کجاست ؟ برای تعمیر ماشین لباسشویی کندی با کجا تماس بگیریم ؟ عجله نکنید ! به خواندن ادامه دهید .

اینجا تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی کندی میباشد جایی که شما عزیزان با اطمینان خاطر و در کمال آسایش با اطلاع از هزینه تعمیرات  ، همراه با تعمیرکاران مجرب و متعهد با سابقه ای طولانی و درخشان به تعمیرات ماشین لباسشویی کندی خود بپردازید .

چرا برای تعمیرات ماشین لباسشویی کندی آی.پی امداد را انتخاب نمایید ؟

  • مجموعه آی.پی امداد با شعبات مختلف در سراسر تهران خدمات لباسشویی کندی را برای شما عزیزان تسهیل نموده است .
  • تعمیر ماشین لباسشویی کندی با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه 3 الی 12 ماهه انجام میگردد .
  • تعمیرکار ماشین لباسشویی کندی با لباس فرم در محل حاضر میشود .
  • مجموعه آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز لباسشویی کندی ، هزینه تعمیرات لباسشویی کندی را تحت پوشش قرار داده است .
  • بعد از تماس شما با تعمیرگاه مجاز لباسشویی کندی ، اوپراتور مربوطه شما را راهنمایی میکند تا چنانچه مشکل جزئی بود برطرف شود در غیر اینصورت تعمیرکار لباسشویی کندی ظرف کمتر از یکساعت در محل حاضر میشود و اقدام به رفع عیب مینماید .
  • برای تعمیرات ماشین لباسشویی کندی شما عزیزان به هیچ عنوان دستگاه مربوطه از محل شما خارج نمیشود .

توجه : چنانچه لباسشویی کندی خریداری نموده اید با شماره نمایندگی تعمیرات کندی در برگه ضمانتنامه تماس حاصل نمایید تا از نصب و خدمات پس از فروش لباسشویی کندی بهره مند شوید .

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی

آی.پی امداد اینجاست تا شما را با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی آشنا نماید ، لازم است بدانید که آی.پی امداد تنها تعمیرگاه مجاز لباسشویی کندی میباشد .

نمایندگی کندی یک کارخانه ایتالیایی بسیار قدیمی و مشهور است که با اعظای نمایندگی رسمی کندی خطی از تولیدات خود را هم در ایران دایر کرده تا خدمات پس از فروش و قیمت تمام شده محصولات خود و خدمات در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در ایران را نیز برای مشتریان خود کاهش دهد.

کندی حضور خود در بازار تولید لوازم خانگی را اولین بار با تولید یک ماشین لباسشویی آغاز کرد و همواره تمرکز اصلی خود را در تولید ماشین لباسشویی و خدمات در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی گذاشته است. هر چند کندی امروزه در حوزه تولید سایر لوازم خانگی هم حرف های زیادی برای گرفتن دارد ولی ماشین لباسشویی کندی اعتبار و تاریخچه این کارخانه بزرگ چند ملیتی ایتالیایی را نشان می دهد و به همین دلیل خود کارخانه کندی هم توجه ویژه ای به تولید ماشین لباسشویی دارد.

اولین ماشین لباسشویی کندی هر چند در سال 1946 رونمایی شد ولی در سال 1966 که اولین ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک خود را رونمایی کرد به عنوان اولین کارخانه تولیدی ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک خود را در جهان زبانزد و مشهور کرد و از آن سال با حضور در بازارهای بین المللی فروش فوق العاده را تجربه کرد.

ماشین های لباسشویی کندی به نوآوری و استفاده از به روز تیرن تکنولوژی ها از همان سال 66 شهرت پیدا کردند و هر بار که محصول جدیدی این کارخانه رونمایی می کند باید منتظر حضور تکنیک ها و رویکرد های جدیدی در صنعت لباسشویی کندی باشیم.

امروزه تولید ماشین لباسشویی کندی با رویکرد طراحی شیک و منحصر به فرد و ارائه محصولات متنوع طیف وسیعی از نیازهای مردم را پوشش می دهد. ماشین های لباسشویی که نه تنها از نظر طراحی بسیار شکیل و زیبا هستند بلکه نیازهای مختلف مصرف کنندگان را هم در نظر گرفته اند.

ماشن های لباسشویی کندی در ظرفیت های مختلف تولید می شوند که در این بین طرفیت های 7 کیلو گرمی و 8 کیلوگرمی بیشترین خواهان و فروش را دارند. ماشین های لباسشویی کندی اغلب در رتبه بندی مصرف انرژی صاحب عنوان ترین هستند و کم ترین میزان مصرف انرژی در بین هم نوعان خود را دارند. رتبه مصرف انرژی ماشین های لباسشویی کندی A++ است که نشان دهنده کم ترین حد ممکن برای مصرف برق و انرژی می باشد .

ماشین های لباسشویی کندی در بین خانواده های کم جمعیت تا پر جمعیت به عنوان یک برند مورد علاقه شناخته شده تا جایی که حتی رقبای این محصول هم آن را ستایش می کنند و توانسته است بهترین خدمات را در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی ارائه دهد .

در مدل های جدید ماشین لباسشویی کندی از سیستم های شستشوی چند حالته بهره گرفته شده است  که با تعبیه یک ولوم کنترلی کاربر می تواند حالت های مختلف را انتخاب نموده و لباس ها را با شرایط و جنسیت های مختلف و در دمای آب متفاوت شستشو دهد.

قابلیت Delay Wash‌ از دیگر قابلیت های موجود در ماشین لباسشویی کندی است که به کاربر این امکان را می دهد تا در هر زمان که دوست دارد شستشوی ماشین لباسشویی کندی را برنامه ریزی کند تادر زمان تعیین شده شروع به کار و لباس ها را شستشو دهد. درست در نقطه مقابل این قابلیت یک قابلیت شستشوی سریع برای ماشین لباسشویی کندی در نظر گرفته شده تا لباس ها را در کمتر از 14 دقیقه شستشو دهد و این برای افرادی که با عجله خواهان شستشوی لباسشان هستند قابلیت فوق العاده ای است.

میزان صدای موتور بسیار پایین نسبت به رقبا و داشتن کمترین لرزش در هنگام کار از دیگر ف=قابلیت های ماشین های لباسشویی نوین کندی است.

کارخانه کندی به منظور دادن اطمینان کافی به مشتریان خود  تمامی استاندارد های کیفیتی و طیست محیطی را اخذ نموده که از آن جمله می توان به استاندارد ها iso 9001  در مدیریت کیفیت،iso 14001 در مدیریت محیط زیست ohsas 18001 در مدیریت سلامت کارکنان ،hse در مدیریت ریسک و مخاطرات، ce برای فروش محصول در اتحادیه اروپا و .... اشاره نمود.

نمایندگی خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی کندی در ایران و در سایر کشور های جهان فعال می باشد و نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی زیر نظر کارخانه اصلی انجام وظیفه می کنند تا رضایت مشتریان این شرکت در حد عالی باشد.

مجموعه آی پی امداد مفتخر به ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی کندی در نقاط مختلف کلان شهر تهران و با داشتن کد تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی آماده ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی کندی به مشتریان عزیز  با ضمانت3 الی 12 ماهه و استفاده از قطعات اصلی و اورجینال می باشد.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی کندی

تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی کندی برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات لباسشویی کندی را تحت پوشش قرار داده است تا شما عزیزان با اطمینان خاطر و بدون دغدغه به تعمیرات لباسشویی کندی خود بپردازید ، در نظر داشته باشید این بازه هزینه به مدت زمان ضمانتنامه و نوع لباسشویی کندی شما و عیب آن مربوط میباشد ، بنابراین ما را به عنوان تعمیرگاه مجاز لباسشویی کندی ارزان به دیگران معرفی نمایید .

تعمیرات ماشین لباسشویی کندی

قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات لباسشویی کندی برای مشاوره فنی، شما باید راهنمای زیر را که خطاهای ممکن و علت آنها و روش رفع این عیوب را بیان کرده است بخوانید.

1- چرا ماشین لباسشویی کندی شروع به شستشو نمیکند ؟

-درب را ببندید. اتصال برق به دستگاه را بررسی کنید. یک برنامه را انتخاب کنید و دکمه شروع/مکث را فشار دهید. بررسی کنید که چراغ قفل شدن درب لباسشویی کندی روشن باشد. اگر این کار را نکنید، موارد زیر را بررسی کنید: 1. آیا دستگاه به برق وصل شده است؟ 2. آیا تغذیه الکتریکی درست است؟ سوکت دیگر را بررسی کنید 3. آیا فیوز موجود بر روی دستگاه خراب شده است؟ اگر چنین است، آن را تعویض کنید.

(نکته مهم: برای حفظ ایمنی مصرف کننده، هر تنظیم، تغییر یا قطعات جایگزین فقط باید توسط تعمیرگاه مجاز لباسشویی کندی که با ماشین لباسشویی کندی آشنایی دارند و کاملاً مسلط بر دستگاه هستند، تعویض، نصب یا راه اندازی شود. )

- لوله کشی را بررسی کنید. اگر درب قفل شده است و دستگاه شروع به کار نمی کند بدان معنی است که دستگاه نمی تواند با آب پر شود، بنابراین موارد زیر را بررسی کنید: 1. بررسی کنید که شماره برنامه به درستی تنظیم شده باشد. 2. آیا آب دستگاه تامین می شود؟ 3. آیا خطوط لوله به هر روشی به هم پیچیده اند یا محدود شده اند؟

2-هیچ برقی به ماشین لباسشویی کندی نمی رسد

-منبع تغذیه را چک کنید. بررسی کنید که دستگاه به برق وصل شده است و سوئیچ روشن است.

- سوکت را چک کنید. آیا سوکت برق کار می کند؟ برای آزمایش آن یک سوکت دیگر را به جای سوکت فعلی امتحان کنید.

-سوئیچ را بررسی کنید. آیا برق قطع شده است؟

-فیوز را بررسی کنید. هنگامی که شما مطمئن هستید که یک منبع برق خارج از سوکت وجود دارد، فیوز را در پلاگین قرار دهید.

3- لباسشویی کندی دارای قدرت است، اما شروع به کار نخواهد کرد

-درب را ببندید.چک کنید که درب محکم بسته شده باشد.

-برنامه را تست کنید. اگر چراغ نشانگر روشن باشد، دستگاه هنوز برنامه شستشو را شروع نمی کند، با انتخاب حالت خاموش برنامه را لغو کنید. حدود 10 ثانیه صبر کنید، سپس یک برنامه چرخش را دوباره انتخاب کنید. اگر آن را به طور صحیح بچرخاند، دوباره برنامه شستشو مورد نظرتان را امتحان کنید.

4- چرا درب لباسشویی کندی باز نمی شود ؟

2 دقیقه صبر کنید. آیا برنامه به پایان رسیده است؟ آیا نور پایان برنامه روشن می شود؟ اگر نه برنامه کامل نشده است. آیا نور درب قفل شده از بین رفته است؟ اگر چند دقیقه دیگر صبر کنید و نور برود، شما قادر خواهید بود درب را باز کنید.

- مجدداً درب را کنترل کنید. آیا برنامه به پایان رسیده است اما درب قفل شده باشد؟ دستگاه را خاموش کنید تا دستگاه را بازنشانی کنید و تحت این امر درب باز می شود.

آب هنوز در مخزن وجود دارد؟اگر آب در مخزن باقی مانده یعنی آب تخلیه نشده است.

5-مشکل با تلگراف آب

-پاک کننده باقی مانده است. همه مواد شوینده از بین نرفته است. 1. شیر آب را به طور کامل چک کنید. 2. شلنگ ورودی را چک کنید.

کشو شوینده بسته نیست.کشو تلگراف به درستی بسته نشده است. 1. چک کنید کشو به درستی چیده شده است 2. چک کنید کشو با مواد شوینده مسدود نشده است

- بخار خروجی از مخزن چک شود. بخار از تلگراف می آید این دستگاه برای کشیدن بخار از طریق کشو طراحی شده است، این چیزی است که نگران کننده نیست.

6- چرا لباسشویی کندی پر از آب می شود ؟

-فشار آب را آزمایش کنید. یک برنامه شستشو را انتخاب کنید و کشو مواد شوینده را کمی (بیش از 2 اینچ) باز کنید و ببینید اگر آب به جلو کشو وارد شود یا خیر. اگر آب به جلو کشو نرسد یا فقط مقدار کمی آب دیده شود، فشار آب نیاز به تنظیم دارد. اطمینان حاصل کنید که شیر آب به دستگاه به طور کامل روشن شده و دوباره آزمایش کنید.

-محدود کننده جریان کنترل فیلتر را تست کنید. اگر آب روشن است، آب را خاموش کنید، لوله ورودی را از عقب دستگاه بردارید، فیلتر را تمیز کنید و رگولاتورهای کنترل جریان آب را در پشت فیلتر در قسمت ورودی بردارید.

نوآوری در طراحی لباسشویی کندی

در Candy، ما وسايل را سبک، با تکنولوژي بالا و كاربردي طراحی می کنیم و به نيازهاي مشتريانمان توجه مي كنيم. به همین دلیل ما ماشین لباسشویی کندما آکواماتیک را فقط در ارتفاع 69 سانتی متری، عرض 51 سانتی متری و طول 44 سانتیمتری تولید می کنیم. این لباسشویی کندی کوچکترین ماشین لباسشویی در بازار است.

آکوآماتیک یک فناوری جمع و جور است که در ایتالیا طراحی شده است. ظرفیت بارگیری آن تا 4 کیلوگرم، سرعت چرخش 1100 دور در دقیقه و 16 برنامه مختلف شامل یک چرخه شستشوی سریع است. این دستگاه با یک نمایشگر دیجیتال کامل و دارای رتبه بهره وری انرژی A + است، بنابراین در منابع انرژی و هزینه های اقتصادی صرفه جویی می کند.

از وقت خود با لباسشویی کندی که لباس ها را تمیز، خشک و مرتب می کند، لذت ببرید.

چرخه شستشوی سریع: نحوه استفاده از آن بدون خطا

آیا واقعا شستشو سریع ماشین لباسشویی کندی کار می کند؟ این سوال را بسیاری از افراد از خودشان میپرسند و پاسخ آسان است: بله. این بله تنها در صورتی محقق می شود که شما بدانید که چگونه از آن استفاده کنید. در اینجا چند توصیه برای بهترین استفاده از این برنامه است.

امروزه مردم وقت کافی برای انجام کارهای خانهرا ندارند. ماشین لباسشویی کندی از این منطق فرار نمی کند و به همین دلیل است که همه مدل های اخیر لباسشویی کندی دارای یک گزینه چرخه شستشوی سریع هستند که مورد علاقه ی شماست. با این وجود، هیچ کس مطمئن نیست که این برنامه تمام گرد وخاک و کثیفی البسه را از بین ببرد.

شستن سریع: 15، 30، 44 یا 59 دقیقه؟

برای به دست آوردن بهترین نتایج ممکن برای لباس های شما روش های مختلفی وجود داشته باشد که شما می توانید از آنها برای شستشوی سریع در ارتباط با مدل ماشین لباسشویی  کندی خود استفاده کنید. مدت زمان برنامه و دمای انتخابی یک نتیجه مطلوب برای نوع خاص از لباس های شسته شده است.

چرخه 15 دقیقه ای کوتاه ترین نوع از برنامه های شستشو است. این یک شستشوی 5 دقیقه ای، یک شستشو و یک دور و چرخش نسبتا پر انرژی را فراهم می کند. سرعت مزیت برجسته این برنامه است، اما کارایی آن محدود به لباس های زیر و یا لباس های ضدلک و رنگ است که شما فقط یک بار آنها را پوشیدید و این برنامه به سادگی آنها را تازه و نو می کند.

چرخه شستشوی 30 یا 44 دقیقه ای بیشترین کاربرد را دارد. طول مدت هنوز هم کوتاه است، اما مدیریت می کند که گرد و خاک لباس ها و بوی بد آنها را بهتر از بین ببرد.

در نهایت، برخی از ماشین های لباسشویی کندی به شما این امکان را می دهند که یک شستشوی سریع 59 دقیقه ای را انجام دهید که مطمئنا نزدیک ترین به یک چرخه کامل است. در حالی که در دمای نسبتا کم و پایدار کمتر از یک ساعت باقی می ماند ، شما می توانید به طور کامل شستشو را انجام دهید و لباس های خود را با دقت بشویید.

نکات نگهداری و مراقبتی در شسشتشوی سریع لباسشویی کندی

اکنون که شیوه های شستشوی سریع روشن شده است، در اینجا برخی از پیشنهادات وجود دارد که هرگز اشتباه نکنند و لباس هایتان را بی نظیر پاک کنید.

1-اول، شما باید لباس را به صورت جداگانه  و جدا  جدا در لباسشویی قرار دهید. در حالی که لباس های سفید و رنگ های روشن (مانند خاکستری و بژ) می توانند دماهای بالاتر را تحمل کنند، الیاف مصنوعی و پارچه های رنگی می توانند آسیب ببینند.

2-مقدار مواد شوینده در هر نوع شستشو معمولا در بسته بندی مواد شوینده شما مشخص می شود: ما توصیه می کنیم دستورالعمل ها را دنبال کنید، مخصوصا اگر بخواهید یک شستشوی سریع 15 دقیقه ای را انجام دهید زیرا استفاده از مقدار زیاد صابون می تواند از شستشو خوب جلوگیری کند.

3- زمان کوتاه برای شستشوی سریع، منجر به عدم شستشو لباس های زیاد در یک زمان مشخص می شود. به همین دلیل توصیه می کنیم یک بار کوچکتر را تهیه کنید (در واقع، این برنامه فقط برای چند مورد اضطراری مورد استفاده قرار می گیرد). هیچ مشکلی با تمایل به استفاده کامل از دستگاه شما و انتخاب یک چرخه 30، 44 و 59 دقیقه وجود ندارد، اما مطمئن شوید که درام هرگز بیش از حد کامل نخواهد بود، زیرا این می تواند کیفیت شستشو را تحت تاثیر قرار دهد.

4- هنگامی که لکه ها درگیر هستند، قبل از استفاده از چرخه شستشوی سریع، باید لباس را با استفاده از پاک کننده پاک کنید. به این ترتیب، لباس هایتان واقعاً پاک می شوند و شما مجبور به استفاده از دماهای بالا و چرخه شستشوی طولانی نخواهید بود.

آیا با فشردن کلید تاخیر در شروع خطایی در لباسشویی کندی رخ می دهد؟

بسیاری از افراد می پندارند که اگر گزینه شروع به تأخیر در ماشین لباسشویی کندی را انتخاب کنند، مواد شوینده مایع قبل از شروع شستشو با لباس ها به بیرون ریخته می شوند. این افکار کاملاً اشتباه است و با انتخاب کلید تاخیر در شروع هیچ خطا و اروری رخ نمی دهد.

تمام ماشین های لباسشویی کندی با شروع تاخیر می توانند با هر نوع مواد شوینده از جمله مواد شوینده مایع استفاده شوند. مواد شوینده وارد دستگاه می شود و در فضای بین تلگراف و درام قرار می گیرد و در نتیجه با عدم تماس مستقیم با لباس شما شروع به شستشو نمی کند تا زمانی که تاخیر تمام شود و آب وارد درام شود.

آیا ماشین لباسشویی کندی به کمک تکنولوژی نیاز دارد؟

ماشین لباسشویی کندی یک دستگاه هوشمند است. اگر بخواهید ماشین لباسشویی خود را در هر زمانی اجرا کنید و حتی اگر دور از خانه هستید، یک مدل از محدوده وایفای را انتخاب کنید: به لطف تکنولوژی Wi-Fi، می توانید ماشین لباسشویی کندی را با کنترل از راه دور با استفاده از برنامه رایگان برای گوشی های هوشمند و قرص (IOS و Android)کنترل کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی کندی در شمیرانات

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

تعمیر ماشین لباسشویی کندی در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

تعمیر ماشین لباسشویی کندی در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

تعمیر ماشین لباسشویی کندی در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

تعمیر ماشین لباسشویی کندی در شهرک غرب و سعادت آباد

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

تعمیر ماشین لباسشویی کندی در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

تعمیر ماشین لباسشویی کندی در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

تعمیر ماشین لباسشویی کندی در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774

برای مشاهده دفترچه راهنمای استفاده لباسشویی کندی کلیک نمایید .

No votes yet.
Please wait...

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.