تعمیر ماشین لباسشویی ارج

تعمیر ماشین لباسشویی ارج

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

تعمیرگاه مجاز لباسشویی ارج

تعمیر ماشین لباسشویی ارج

برای تعمیر ماشین لباسشویی ارج در تهران با کجا تماس بگیریم ؟

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج در تهران کجاست ؟

تعمیرگاه مجاز لباسشویی ارج !! نگران نباشید ، مجموعه آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز لباسشویی ارج با استفاده از قطعات فابریک طول عمر لباسشویی شما را افزایش میدهد .

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج

چرا برای تعمیرات لباسشویی ارج آی.پی امداد را انتخاب نمایید ؟

 • مجموعه آی.پی امداد با شعبات مختلف در سراسر تهران خدمات را برای شما عزیزان تسهیل نموده است .
 • در آی.پی امداد  تعمیرات لباسشویی ارج با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه 3 الی 12 ماهه انجام میگردد .
 • تعمیرکار لباسشویی ارج با لباس فرم آی.پی در محل حاضر میشود .
 • بعد از تماس شما با تعمیرگاه مجاز لباسشویی ارج توسط اوپراتور مربوطه راهنمایی میشوید تا چنانچه مشکل جزئی بود رفع عیب شود در غیر این صورت تعمیرکار لباسشویی ارج ظرف کمتر از یکساعت در محل حاضر میشود .

توجه : چنانچه لباسشویی ارج خریداری نموده اید با شماره نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید تا از نصب رایگان و خدمات پس از فروش لباسشویی ارج بهره مند شوید و لازم است بدانید که آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز لباسشویی ارج میباشد .

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج

خدمات لباسشویی ارج در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج

 • تعمیر ماشین لباسشویی ارج در محل
 • تعویض لاستیک درب لباسشویی ارج
 • تعمیر و تعویض تایمر لباسشویی ارج
 • تعویض میکروسوئیچ لباسشویی ارج
 • تعویض شیربرقی و هیدروستات لباسشویی ارج
 • تعویض دیگ ، کاسه نمد و سه نظام لباسشویی ارج
 • تعویض پمپ تخلیه لباسشویی ارج
 • جرم گیری لباسشویی ارج
 • تعویض فیلتر لباسشویی ارج
 • کلیه خدمات لباسشویی ارج در محل

لوازم خانگی ارج که اولین بار در یک کارگاه کوچک در سال 1316 در تهران تولید شدند امروزه به عنوان یکی از نامی ترین لوازم خانگی ایرانی در ایران و خاورمیانه شناخته می شوند . نام ارج به این دلیل برای این محصولات انتخاب شد که فعالی اولیه این کارخانه آهنگری، ریخته گری و جوشکاری بود و سه حرف اول این کلمات این نام را تشکیل داد.

در سال 1348 و با توجه به رشد این تولیدات این کارخانه ، محل کارخانه به جاده کرج انتقال یافت و با به کار گیری هزاران نیروی زبده و برتر در حوزه لوازم خانگی تحولات زیادی در تولیدات این کارخانه به وجود آمد و نام ارج فرا گیر تر شد.

این کارخانه به منظور تامین سرمایه خود در سال 1352  از قالب شرکت سامی خاص به قالب شرکت سهامی عام تغییر ماهیت حقوقی داد  و عمده سهام آن به مردم واگذار شد هر  چند بیشتر سهام این شرکت مربوط به صنایع ملی ایران و بانک ملی ایران بود.

تولید ماشین لباسشویی ارج و همچنین انواع دیگر لوازم خانگی در این کارخانه به شدت با استفاده از جدیدترین دستگاه ها و تکنولوژی ها ادامه یافت و هر روز بر سبد محصولات این کارخانه افزوده شد.

کارخانه تولید لوازم خانگی ارج اما به عنوان قیدمی ترین کارخانه تولید لوازم خانگی در ایران می باشد. این کارخانه اولین کارخانه ای بود که در ایران و در سال 1353 اقدام به ساخت یخچال ساید بای ساید ارج نمود.  هر چند مشکلات مالی بین سال های 78 تا 82 باعث توقف خط تولید این کارخانه شد و بعدا مشکلات مالی بیشتری گریبان گیر این کارخانه شد ولی هنوز مردم از تولیدات با کیفیت این کارخانه بخصوص یخچال فریزر و ماشین لباسشویی ارج نهایت رضایت و استفاده را دارند.

توجه توجه : دقت فرمایید که arjservice.ir نمایندگی تعمیرات ارج میباشد و آی.پی امداد تنها در قالب تعمیرگاه مجاز لباسشویی ارج در تهران فعال میباشد .

تعمیرات لباسشویی ارج

هر چند کارخانه تولید لوازم خانگی ارج در سال های اخیر با برخی از مشکلات مالی دست و پنجه نرم کرده ولی با این وجود اجازه نداده تا این اتفاقات بر تولیدات با کیفیت و پیشرو این کارخانه اعم از ماشین لباسشویی ارج سایه افکند.

ماشین های لباسشویی ارج در بین تولیدات لوازم خانگی ایرانی از محبوبیت زیادی برخوردار هستند. این ماشین ها در ابعاد و حجم های مختلف ساخته می شوند و مدل های متفاوت در طرح های متنوع ماشین لباسشویی ارج در راستای تامین نیاز و سلیقه های مختلف و میزان توانایی مختلف مردم جامعه می باشد.

ماشین لباسشویی ارج از بهترین مواد اولیه و تحت شدیدترین آزمایشات و کنترل های کیفی تولید می شود و از لحظه ورود مواد اولیه ساخت ماشین لباسشویی ارج تا لحظه تحویل به مشتری در تمامی مراحل این کنترل ها اعمال می شود.

ماشین های لباسشویی ارج با قابیلت تنظیم سرعت موتور بین 400 تا 1200 دور در دقیقه و یک خشک کن قدرتمند 500 دور در دقیقه طراحی و ساخته می شوند تا کاربر بتواند در کمترین زمان بهترین نتیجه شستشو را بگیرد.

مصرف آب کم برای شستشو و میزان کم مصرف برق  از قابلیت های اساسی ماشین لباسشویی ارج می باشد. این ماشین های لباسشویی ارج از کلید های شستشوی اقتصادی برای مواقعی که میزان لباس کمتر و یا کثیفی کمتری  دارند بهره گرغته و  کاربران می توانند در صورت نیاز اقدام به تنظیم دمای شستشو و یا حتی شستشوی لباس با آب سرد بکنند.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج به منظور هدفمن کردن خدمات پس از فروش لوازم خانگی ارج و همچنین خدمات تعمیر و عیب یابی لوازم خانگی ارج خدمات پس از فروش و نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج را به شرکت ها و نمایندگی های مختلف برون سپاری و در قسمت های کلان خود آنها را اداه می کند.

حتی به منظور تامین نیاز مشتریان این کارخانه خدمات تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی ارج در نمایندگی های مختلف و تعمیرگاه مجازه ماشین لباسشویی ارج در سراسر ایران نیز ارائه می شود.

تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی ارج

تولیدات به روز لوازم خانگی ارج تعمیرات ماشین لباسشویی ارج را به امری تخصصی و پیچیده مبدل کرده که نیاز به دانش و تخصص زیاد دارد. در این راستا تنها افرادی می توانند اقدام به تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی ارج بکنند که قبلا در دوره های پیشرفته تعمیر ماشین لباسشویی با تکنولوژی به روز و پیشرفته حضور داشته  باشند.

در این راستا تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی آی پی امداد با بهره گیری از بهترین و دانش آموخته ترین کادر اجرایی تعمیر ماشین لباسشویی و با تکیه بر بیش از 50 سال سابقه مفید و ارزشمند خود در زمینه تعمیر انواع ماشین لباسشویی توانسته خدمات تخصصی و پیشرفته تعمیر ماشین لباسشویی ارج را با ردیافت کد  تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی ارج به مشتریان این شرکت ارائه کند.

از خدمات این شرکت می توان به تعمیرات 24 ساعته در کمترین زمان و با ضمانت نامه معتبر 12 ماهه اشاره کرد که در راستای تعهدات شکرت ای پی امداد به مشتریان خود می باشد.

در تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی ارج آی پی امداد از قطعات اصلی و اورجینال خود کارخانه ارج برای تعمیر ماشین لباسشویی ارج استفاده می شود که اصلی ترین و معتبرترین قطعات و لوازم یدکی می باشند.

انجام تعمیر ماشین لباسشویی ارج در محل زندگی و یا کار مشتریان به منظور کاهش هزینه های حمل و نقل و استهلاک ماشین لباسشویی ارج می باشد و در ضمن خود مشتری می تواند ارائه خدمات با کیفیت تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی ارج را ببیند.

اگر شما هم از مشتریان آی.پی امداد هستید به منظور دریافت خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ارج و یا تعمیر هر یک از لوازم خانگی ارج می توانید با نمایندگی های مختلف تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی ارج آی پی امداد در سراسر تهران تماس گرفته و در کمتر از 5 ساعت از خدمات تعمیراتی ما با بهترین نیرو ها و ضمانت نامه رسمی 3 الی 12 ماهه بهره مند شوید. در آی.پی امداد تعمیر یخچال ارج هم نیز انجام میگردد .

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج در شمیرانات

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج در شهرک غرب و سعادت آباد

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774

3 دیدگاه

 • لیلا مرادیان

  قفل بازدرب لباسشوییم شکسته نورالاد لرستان هستم کجاببرمش

  No votes yet.
  Please wait...
 • ناشناس

  لباسشویی ما ارج قدیمی مدل ۴۲۴۰ هست.نحوه کار باهاش رو بلد نیستیم.یک اینکه لطف کنین تنظیمات اولیه رو بگین
  دوم اینکه سلکتور سمت راست باید روی چه حرفی باشه که بعد از یکی دوبار شستشو بره روی حالت خشک کن.
  سوم اینکهچند علامت داره که غیراز اون علامت پنکه بقیش رو بگین چیه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، استارت کار در لباسشوی ارج را وی d بگزارید و سپس فرایند شستشو را شاهد باشید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • یک دیدگاه بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.