تعمیر ماشین لباسشویی آریستون

تعمیر ماشین لباسشویی آریستون

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون

تعمیر ماشین لباسشویی آریستون

برای تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در تهران با کجا تماس بگیریم ؟ نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون در تهران کجاست ؟ تعمیرگاه مجاز لباسشویی آریستون در تهران کجاست ؟ عجله نکنید و نگران نباشید !! چونکه مجموعه آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز لباسشویی آریستون با استفاده از قطعات فابریک به طول عمر لباسشویی آریستون شما عزیزان کمک میکند ، آی.پی امداد با استفاده از قوانین مشتری مداری ، اصول خدمات جهانی ، در راستای رضایتمندی شما عزیزان کوشا میباشد .نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون

چرا برای تعمیرات لباسشویی آریستون آی.پی امداد را انتخاب نماییم ؟

 • آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز لباسشویی آریستون با شعبات مختلف در سراسر تهران خدمات لباسشویی آریستون را برای شما عزیزان تسهیل نموده است .
 • آی.پی امداد دارای کادری مجرب و سابقه طولانی در امور تعمیرات ، با استفاده از قطعات فابریک آریستون تعمیرات لباسشویی آریستون شما عزیزان را از 3 الی 12 ماه گارانتی مینماید .
 • تعمیرکار ماشین لباسشویی آریستون با لباس فرم در محل شما حضور پیدا میکند .
 • لباسشویی آریستون شما عزیزان در محل تعمیر میشود و به هیچ عنوان از منزل شما خارج نمیشود .
 • بعد از تماس شما با تعمیرگاه مجاز لباسشویی آریستون ، مشاوره رایگان داده میشود تا چنانچه مشکل جزئی بود رفع عیب شود در غیر این صورت تعمیرکار لباسشویی آریستون ظرف مدت کمتر از یکساعت در محل حاضر میشود .

توجه : چنانچه لباسشویی آریستون خریداری نموده اید با شماره مندرج شده نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید تا از نصب رایگان و خدمات پس از فروش آن بهره مند شوید . مجموعه آی.پی امداد نمایندگی رسمی لباسشویی آریستون نمیباشد و در قالب تعمیرات با مجوز مربوطه سعی در ارائه بهترین خدمات در تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی آریستون را دارد .

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون

میتوان گفت از مهم ترین لوزام منزل شما لباسشویی شماست بنابراین اگر از لباسشویی آریستون استفاده مینمایید دقت فرمایید که برای تعمیر و سرویس آن حتما از نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون کمک بگیرید.آی.پی امداد نمایندگی تعمیرات آریستون است که با بیش از پنجاه سال سابقه موفق در این زمینه آماده خدمت رسانی به شماست.

باید بدانید که آی.پی امداد برای ارائه ی خدمات به مشتریان در کمترین زمان و با پایین ترین هزینه اقدام به تاسیس شعب مختلف در سراسر تهران نموده است که در همه ی این شعب از تکنسین های مجرب و آموزش دیده بهره گرفته میشود.

همچنین آی.پی امداد استفاده از قطعات اصل را برای دستگاه های تعمیری جزو مهم ترین وظایف خود میداند.از مهم ترن ویژگی های آی.پی امداد به موجب رضایت بیش از پیش مشتریانش شده ارائه ضمانت نامه رسمی برای همه ی خدمات صورت گرفته شده است.

از مهم ترین مشکلات لباسشویی آریستون که ممکن است با آن مواجه شوید و نمایندگی تعمیرات لباسشویی آریستون را برای کمک بخواهیدموارد زیر است:

1.تخلیه نشدن یا دیر تخلیه شدن آب ماشین لباسشویی

2.ایجاد صدای زیاد زمان تخلیه شدن آب دستگاه و یا در طول کار دستگاه

3.سرعت پایین آبگیری لباسشویی آریستون

4.عدم تخلیه کامل آب و پودر ماشین لباسشویی

5.چروک شدن بیش از حد لباس بعد از شستشو

6.تمیز نشدن لباس بعد شستشو توسط لباسشویی آریستون

7.بوی نامطبوع گرفتن درون ماشین لباسشویی

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون

شما میتونید به صورت شفاف هزینه تعمیرات لباسشویی آریستون ( تعرفه تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون ) خودتون رو با کلیک کردن روی لینک زیر ببینید . البته موقع تماس تلفنی و صحبت با همکارای ما هم میتونید هزینه خدمات ماشین لباسشویی آریستون رو بپرسین !!! و اگر تمایل داشتین هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین به محل شمارو انجام بدیم .

ویژگی لباسشویی آریستون:

به طور کل باید گفت کمپانی آریستون یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوازم خانگی اروپایی با جوایز متعدد در سال های متمادی است.

لباسشویی های آریستون دارای طراحی منحصر به فرد و عملکرد بسیار عالی میباشند.لباسشویی آریستون دارای رده انرژی A+++ بوده که جزء کم مصرف ترین لباسشویی های بازار میباشد .

این لباسشویی ها دارای امکان تنظیم اتوماتیک مواد شوینده هستند که متناسب با میزان لباس و پارچه داخل ماشین از مواد شوینده استفاده میکند که همین امر موجب کاهش 11 لیتری در مصرف مواد شوینده در سال میشود.همچنین لباسشویی های آریستون دارای صفحه نمایشگر برای نمایشوضعیت دستگاه میباشند.

از مهمترین برنامه های شستشوی لباسشویی های آریستون میتوان به شستشوی اقتصادی قوی، شستشوی ظریف ، شستشو اتوماتیک با 60 درجه ، ملحفه ، الیاف نخی ، الیاف پشمی ،لباس های تیره ، سیستم آلرژی اشاره کرد.همچنین این لباسشویی دارای سیستم شستشو با تاخیر 24 ساعت نیزاست.

لباسشویی های آریستون با دارای بودن سیستم کف روی لباس میتوانند کف های باقیمانده را تشخیص و در صورت نیاز دوباره عملیات شستشو را انجام دهند.درضمن دستگاه دارای شستشوی خود کار دیگ و قفل کودک است .

افزودن مواد شوینده به ماشین لباسشویی آریستون:

در افزودن مایع شوینده به ماشین لباسشویی دقت فرمایید که مواد متناسب با مقدار لباس ها به لباسشویی اضافه شود زیرا مقدار بیش از حد مواد شوینده هم به لباس ها و هم به لباسشویی آریستون آسیب میرساند.نکته دیگر در این باره این است که توصیه می شود مواد شوینده را طوری به لباسشویی آریستون خود اضافه کنید که هنگام شستشو مواد به درستی حل شده باشد.برای اینکار ساده ترین راه این است که مواد شوینده را در نصف پیمانه آب حل کنید وسپس آن را به دستگاه اضافه کنید.

 

شستشو متناسب با جنس لباس: در لباسشویی آریستون

قبل از شستشوی لباس ها با لباسشویی آریستون جنس لباسها چک کنید.به عنوان مثال پارچه های پنبه ای می توانند آهن و آب گرم را تحمل کنند، در حالی که ترکیب پلی استر نیاز به یک محیط خنک تر دارد.برچسب های اولیه لباس ها به وضوح درباره جنس لباس توضیح داده است اما در صورت شک و تردید با سرعت کم و دمای متوسط لباس ها با لیاسشویی آریستون بشویید.

 

لکه های سخت:

گاهی ممکن است لکه هایی که از بین بردن آنها دشوار است لباس ها را کثیف کرده باشد مانند لوازم آرایش.در این صورت ابتدا پودر لباسشویی را بر روی لباس و دقیقا بر روی لکه ی مورد نظر بریزید.در ریختن مواد صرفه جویی نکنید.پس از گذشت 20 دقیقه بدون شستن مواد از روی لباس آن را داخل لباسشویی آریستون انداخته و لباسشویی را با روشن بودن برنامه مراقبت از لباس ها و با درجه ای متعادل و متوسط روشن کنید.حال میتوانید مطمئن شوید که دیگر لکه ای بر روی لباس شما قرار ندارد.

 

ارور ماشین لباسشویی آریستون

کد خطای ماشین لباسشویی آریستون را برای شما عزیزان شرح داده ایم تا چنانچه بر روی صفحه نمایش لباسشویی آریستون اروری نمایان شد ، دلیل آن را بدانید تا راحت تر به تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون خود بپردازید .

ارور                                     علت ارور

F01                         ترمینال موتور اتصالی کرده

F02                         خرابی تاخو یا خرابی موتور

F03                         خرابی سنسور ترموستاتی شستشو

F04                         خرابی هیدروستات

F05                         عملکرد پمپ تخلیه یا هیدروستات مشکل دارد

F07                         خرابی المنت

F08                         رله المنت شستشو اتصالی کرده است

F09                         خرابی EEPROM

F10                         هیدروستات درست عمل نمیکند

F11                         خطای پمپ تخلیه

F12                         ارتباط برد دیسپلی و برد اصلی قطع شده است

F13                         سنسور خشک کن خراب شده است

F14                         المنت خشک کن مشکل دارد

تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در شمیرانات

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در شهرک غرب و سعادت آباد

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774

توجه داشته باشید که شما عزیزان برای تعمیر اجاق گاز آریستون و یا تعمیر لباسشویی برندهای مختلف میتوانید کلیک نمایید .

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

1 دیدگاه

 • ناشناس

  كاش در شهرهاي ديگر هم نمايندگي داشتين مانند اهوازو..

  No votes yet.
  Please wait...
 • یک دیدگاه بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.