تعمیر ماشین ظرفشویی زاروتی

تعمیر ماشین ظرفشویی زاروتی

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زاروتی

تعمیر ماشین ظرفشویی زاروتی

برای تعمیر ماشین ظرفشویی زاروتی در تهران با کجا تماس بگیریم ؟ نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زاروتی در تهران کجاست ؟ آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز ظرفشویی زاروتی اینجا است ، تا به تمام این سوالات پاسخ دهد و با سابقه ای درخشان ، تکنسین های مجرب و با استفاده از اصول مشتری مداری و خدمات در اروپا ؛ تعمیرات ظرفشویی زاروتی شما عزیزان را در محل انجام میدهد .

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زاروتی
تعمیرات ظرفشویی زاروتی

توجه : خدمات آی.پی امداد فقط در تهران میباشد و هیچ اطلاعاتی از شهرهای دیگر نداریم .

چرا برای تعمیرات ظرفشویی زاروتی آی.پی امداد را انتخاب نمایید ؟

 • آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز ظرفشویی زاروتی ، با شعبات مختلف در سراسر تهران خدمات را برای شما عزیزان تسهیل نموده است .
 • برای تعمیرات ظرفشویی زاروتی از قطعات فابریک استفاده میشود .
 • کلیه خدمات ظرفشویی زاروتی در مجموعه آی.پی دارای ضمانتنامه 3 الی 12 ماهه میباشد .
 • تعمیرکار ظرفشویی زاروتی با لباس فرم در محل حاضر میشود .
 • بعد از تماس شما با تعمیرگاه مجاز ظرفشویی زاروتی ، توسط اوپراتور مربوطه راهنمایی میشوید تا چنانچه مشکل جزئی بود رفع عیب شود ، در غیر این صورت تعمیرکار ظرفشویی زاروتی ظرف کمتر از یکساعت در محل حاضر میشود .

توجه : چنانچه ظرفشویی زاروتی خریداری نموده اید با شماره نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زاروتی مندرج شده در برگه گارانتی تماس بگیرید ، تا از نصب رایگان و خدمات پس از فروش ظرفشویی زاروتی بهره مند شوید .

خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زاروتی :

 • تعمیرات ظرفشویی زاروتی در محل
 • تعویض پمپ تخلیه ظرفشویی زاروتی
 • تعویض شیربرقی ظرفشویی زاروتی
 • تعویض یا تعمیر برد الکترونیکی ظرفشویی زاروتی
 • تعویض فیلتر ظرفشویی زاروتی
 • فروش شوینده مناسب ظرفشویی زاروتی
 • تعویض موتور ظرفشویی زاروتی
 • تعویض المنت ظرفشویی زاروتی
 • کلیه خدمات ظرفشویی زاروتی در محل

سوالات متداول مشتریان آی.پی درباره ماشین ظرفشویی زاروتی :

 • چرا ماشین ظرفشویی زاروتی کار نمیکند ؟
 • چرا ماشین ظرفشویی زاروتی تخلیه نمیکند ؟
 • چرا ظرفشویی زاروتی ظروف را خشک نمیکند ؟
 • چرا بعد از شستشوی ظروف توسط ظرفشویی زاروتی لکه باقی میماند ؟
 • بهترین قرص ماشین ظرفشویی زاروتی چه میباشد ؟
 • آیا در ظرفشویی زاروتی از نمک یا مایع جلادهنده استفاده کنیم ؟
 • نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زاروتی در تهران کجاست ؟

کلیه تعمیرات ظرفشویی در آی.پی امداد انجام میگردد .

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زاروتی

زاروتی شرکت تولیدکننده لوازم خانگی ایتالیایی است.همه ی ما میدانی که لوازم خانگی های ساخت ایتالیا از قدیم در جهان معتبر و مشهور بوده اند.علاوه بر این باید بدانید که ایتالیا و زاروتی که جزو معتبر ترین کارخانه های ایتالیایی است در ساخت لباسشویی ، ظرفشویی و قهوه ساز در جهان بی نظیراند.

همه ی کسانی که میخواهند درباره کیفیت محصولات زاروتی بدانند باید توجه کنند که برچسب انرژی بر روی تمام لوازم خانگی اجباریست. اگز این برچسب رده انرژیA /A+/a++/A+++ را نشان دهد نشان از کیفیت آن محصول است.کارخانه ی زاروتی نیز برروی تمام محصولات خود این برچسب را دارد و رده انرژی همه ی این محصولات A /A+/a++/A+++ میباشد.

یکی از مشکلاتی که در استفاده با ماشین ظرفشویی زاروتی ممکن است با آن روبرو شوید و از نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زاروتی کمک بخواهید مشکل خوب نشستن ظروف است . ما توصیه میکنم قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زاروتی علت این مشکل را به خوبی بدانید تا از کاری که تعمیرکار ظرفشویی زاروتی انجام میدهد آگاه باشید.دلایل این مشکل را در زیر با توضیحات مختصری برای شما نام برده ایم اگر شما اهل فن باشید ویا با تعمیرات آشنایی داشته باشید شاید همین توضیحات به شما کمک کند که خود دستگاه را تعمیرکرده ونیاز به تعمیرگاه ظرفشویی زاروتی نباشد.

توجه : آی.پی امداد نمایندگی رسمی ظرفشویی زاروتی در تهران نیست ، لازم است بدانید که با استفاده از مجوز مربوطه در قالب تعمیرگاه مجاز ظرفشویی زاروتی در تهران فعال میباشد .

1.واشر فشرده سازی آب در ظرفشویی:فشار کم آبی که بر روی ظروف ریخته میشود ممکن است علت این مشکل باشد.اگر اینگونه بود باید بدانید که واشری که آب داخل ظرفشویی را فشرده سازی میکند میتواند منبع مشکل باشد.این واشر بر روی سطح تخلیه و بالای پروانه گردش قرار دارد. واشر ممکن است فقط شل شده باشد و یا ممکن است نیاز به جایگزینی باشد. اگر شما واشر را جایگزین کردید، مطمئن شوید که هیچ قطعه ای در اطراف واشر وجود ندارد که باعث پویسیدگی و آسیب دیدگی واشر شود.برای جایگزین کردن واشر قطعه را از نمایندگی تعمیرات زاروتی تهیه کند که از اصل بودن آن مطمئن باشید.

2.بازوی اسپری ماشین ظرفشویی زاروتی:

بازوی اسپری پایین (و همچنین اسپری های فوقانی) می تواند دلیل آن باشد که ماشین ظرفشویی شما به درستی ظروف را تمیز نمیکند.

عملکرد اسلحه اسپری که آب گرم و مواد شوینده را با جریان قوی وارد محفظه ظروف میکند ممکن است دچار آسیب شده باشد.چک کنید که سلاح های اسپری می توانند آزادانه حرکت کنند.قطعه ای که این اسلحه را شارژ میکند نیز ممکن است شل یا پوسیده شده باشد که هیمن امر موجب میشود بازوی اسپری شکسته و از یک عملکرد درست اسپری جلوگیری شود.بررسی کنید که ترک یا سوراخی بر روی اسپری ها ایجاد نشده باشد.

باقی مانده هایی مانند ذرات غذایی، سلفون و یا سایر موارد خارجی ممکن است سوراخ های بازوی اسپری را مسدود کرده باشند و موجب کاهش نیرو یا جهت اسپری شود.چک کنید که سوراخ های بازوی اسپری آزاد باشند.

3.بازوی اسپری میانی ماشین ظرفشویی زاروتی:

از نمایندگی تعمیرات ظرفشویی زاروتی درباره ساختار دستگاه اطلاعات کسب کنید.اگر ماشین ظرفشویی شما دارای بازوی اسپری میانی متصل به یک قفسه قابل تنظیم است، شما باید ایستگاه اتصال همراه با پروانه بازو را بررسی کنید. ایستگاه اتصال را می توان در پشت ماشین ظرفشویی در لوله ورودی آب پیدا کرد.بازوی اسپری اصلی آب را به بازوی اسپری میانه منتقل می کند و معمولا دارای دو خروجی است. اطمینان حاصل کنید که ایستگاه اتصال آنها به طور صحیح به لوله تامین آب وصل شده است. پروانه های بازو را بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که آنها میتوانند آزادانه حرکت کنند.همچنین قطعات پلاستیکی موجود در بازو و اطراف آن را برای بررسی کنید در صورت هرگونه ترک و پوسیدگی قطعه آسیب دیده را جایگزین کنید.

4.مسدود شدن پمپ تخلیه:

ذرات کوچک غذایی که بر روی ظروف باقی مانده اند،به راحتی از بخش تخلیه پمپ ماشین ظرفشویی عبور میکنند. اگر ذرات غذایی به اندازه کافی کوچک نباشند، ممکن است از تخلیه آب کثیف جلوگیری کنند و در ماشین ظرفشویی مجددا پخش شوند. اگر ماشین ظرفشویی شما ظرف ها را به درستی تمیز نمیکند، قسمت تخلیه پمپ را بررسی کنید، اگر متوجه شوید که حاوی مواد غذایی است؛ آن را به خوبی تمیز کنید.

5.سوپاپ ورودی:

سوپاپ ورودی یکی از شایع ترین قطعات ماشین ظرفشویی است که دچار آسیب میشود و می تواند منجر به درست نشستن ظروف توسط دستگاه شود به این طریق که سطح آب مناسب در دستگاه را فراهم نمیکند.دریچه آب معمولا در جلو ماشین ظرفشویی پشت پانل دسترسی پایین قرار دارد.آن را چک کنید اگر سطح آب مناسب نباشد ابتدا باید ورودی شیر را چک کنید تا اطمینان حاصل کنید که آب به درستی وارد دستگاه میشود و سپس از جریان برق سوپاپ به درستی مطمئن شوید.

 1. بازوی اسپری بالا:

اگر ماشین ظرفشویی زاروتی شما دارای بازوی اسپری بالا باشد، لوله ورودی آب ممکن است علت مشکل باشد. لوله ورودی آب لوله ای است که به طور معمول از پلاستیک ساخته شده است که آب را از پمپ به بازوی اسپری بالایی و برخی از مدل ها به بازوی اسپری میانه منتقل می کند. اطمینان حاصل کنید که لوله به درستی با سلاح های اسپری هماهنگ شده است و هیچ محدودیتی برای جلوگیری از جریان آب وجود ندارد. بعضی از مدل ها ممکن است یک فیلتر در لوله ورودی آب نیز داشته باشند که آن هم باید مورد بررسی قرار بگیرد.

7.فیلتر ماشین ظرفشویی زاروتی:

همه ماشینهای ظرفشویی یک یا چند فیلتر برای حذف ذرات غذایی از آب در طول چرخه شستشو دارند.این فیلترها معمولا قادر به تمیز کردن خود هستند ، اما تحت شرایط خاص آب و یا استفاده از مواد شوینده، این فیلترها می توانند مسدود شوند. فیلترها را در قسمت گردش پمپ و یا در بازوی شستشوی میانی قرار دارند و در صورت لزوم باید تمیز و یا حتی جایگزین شوند. اگر فیلتر دچار پارگی و یا آسیب دیدگی شده باشد، ذرات غذایی یا اشیاء خارجی می توانند به اسپری ها برسند و مانع عملکرد درست دستگاه شوند.همه ی نمایندگی مجاز ظرفشویی زاروتی موظف به داشتن فیلتر اصل این دستگاه هستند.

پس از چک کردن موارد بالا اگر همچنان مشکل پا برجا بود با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زاروتی تماس بگیرید.

آی.پی امدا برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات ظرفشویی زاروتی را تحت پوشش قرار داده است ، تا با اطمینان از قیمت ها دیگر دغدغه ای در این امور نداشته باشید و لازم است بدانید که آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز ظرفشویی زاروتی میباشد که فقط در تهران فعال میباشد و کلیه خدمات ظرفشویی زاروتی در همان روز انجام میگردد .

تعمیر ماشین ظرفشویی زاروتی در شمیرانات

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

تعمیر ماشین ظرفشویی زاروتی در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

تعمیر ماشین ظرفشویی زاروتی در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

تعمیر ماشین ظرفشویی زاروتی در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

تعمیر ماشین ظرفشویی زاروتی در شهرک غرب و سعادت آباد

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

تعمیر ماشین ظرفشویی زاروتی در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

تعمیر ماشین ظرفشویی زاروتی در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

تعمیر ماشین ظرفشویی زاروتی در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.