نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی فریجیدر

تعمیر ماشین ظرفشویی فریجیدر

تعمیر ماشین ظرفشویی فریجیدر

مجموعه آی پی امداد  ( تعمیر ماشین ظرفشویی فریجیدر )  با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات فریجیدر جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم.

انواع تعمیرات تخصصی کلیه محصولات فریجیدر را با تامین قطعات فابریک ( از انبار آی پی ) از ما بخواهید .

به دنبال استقبال و توفیق کارخانه فریجیدر در تولید لوازم خانگی نامدار این کارخانه مانند انواع ماشین لباسشویی و انواع یخچال و فریزر های خانگی و صنعتی این کارخانه دست به کاری رقابتی و بزرگ  زد و تولید ماشین ظرفشویی خود را اغاز نمود. ماشین های ظرفشویی فریجیدر به دلیل کیفیت و زیبایی منحصر به فرد خودشان توانستند خیلی زود در دل بسیاری از مشتریان در تمامی دنیا جا باز کرده و به دنبال ان با فروش بالایی مواجه شوند.

خدماتی که در نمایندگی تعمیرات فریجیدر در تهران انجام میگردد شامل :

تعمیر ماشین ظرفشویی فریجیدر ، سرویس ماشین ظرفشویی فریجیدر  ، رفع عیب ماشین ظرفشویی فریجیدر ، خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی فریجیدر

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی فریجیدر

مراحل از تماس تا رفع عیب ماشین ظرفشویی فریجیدر

1 : چنانچه احساس کردید مشکلی در ماشین ظرفشویی فریجیدر شما به وجود آمده سریعا با نزدیک ترین شعبه تعمیرات ماشین ظرفشویی فریجیدر به خود تماس حاصل کرده و از مشاوره رایگان تلفنی اپراتور استفاده کنید تا رفع عیب شود .

2 : چنانچه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یکساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار ماشین ظرفشویی فریجیدر ) در محل حاظر میشود و اقدام به رفع عیب مینماید .

3 : توجه داشته باشید تعمیرات تخصصی بردهای لوازم خانگی در مجموعه آی پی انجام میگردد و تمامی خدمات شامل یکسال ضمانتنامه رسمی میباشد .

4 : جهت نیاز به نمک ماشین ظرفشویی فریجیدر ، مایع جلا دهنده ماشین ظرفشویی فریجیدر ، قرص ماشین ظرفشویی فریجیدر ، مایع براق کننده ماشین ظرفشویی فریجیدر با شماره نمایندگیهای ما در زیر ( سراسر تهران ) تماس حاصل نمایید .

5 : چنانچه ماشین ظرفشویی فریجیدر خود را تازه خریداری نموده اید و دارای کارت گارانتی میباشد با شماره مندرج شده در آن تماس حاصل نمایید در غیر این صورت با خدمات پس از فروش ظرفشویی فریجیدر کلیک کنید و ارتباط برقرار نمایید .

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی فریجیدر

قابل ذکر است تمامی تعرفه تعمیرات ماشین ظرفشویی فریجیدر بر حسب  تعرفه مصوبه خدمات ماشین ظرفشویی مجموعه آی پی امداد ( طبق تعرفه اتحادیه ) میباشد . و همچنین برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی فریجیدر را شفاف سازی نموده ایم . تا دغدغه ای برای هزینه تعمیرات فریجیدر نداشته باشید .

گارانتی تعمیرات ماشین ظرفشویی فریجیدر

شاید تعجب کنید !!! مگه میشه شرکتی تعمیرات ماشین ظرفشویی فریجیدر را هم با اوصاف اینکه یک دستگاه برقی و الکترونیکی میباشد ، گارانتی کنه ؟؟ بله میشه .

خدمات ماشین ظرفشویی آی پی گارانتی 3 الی 12 ماه داره . وقتی ماشین ظرفشویی فریجیدر   به دست تکنسینهای مجموعه درست میشه ، دیگه خیالتون راحت باشه ؛ چون ما به کارمون مطمئنیم ، تمام تکنسینها ، آموزش دیده اند و تحصیلات مرتبط دارند ( آموزش دیده محصولات فریجیدر ) . بنابراین تعمیر ماشین ظرفشویی فریجیدر رو براتون گارنتی میکنیم که شما هم مطمئن باشید .

مزایای استفاده از ماشین ظرفشویی فریجیدر

صرفه جویی در مصرف آب
فراموش نشود که با استفاده از ماشین ظرفشویی فریجیدر تا حد بسیار باعث صرفه جویی در مصرف آب میشود .

اگر بخواهیم قیاس انجام دهیم ، باید بگوییم چنانچه یک دست ظرف 144 پارچه را با دست بشوییم 85 لیتر آب مصرف میشود ؛ در حالیکه با استفاده از ماشین ظرفشویی فریجیدر تنها 15 لیتر آب نیاز دارد و قابل ذکر است حتی در برخی از مدلها کمتر از 9 لیتر آب مصرف میشود .

ایجاد فرصت بیشتر برای خانمها

با استفاده از ماشین ظرفشویی فریجیدر این فرصت برای خانمها پیدا میشود تا زمان بیشتری در کنار فرزندان و همسر خود باشند.

لذت مهمانی

با استفاده از ماشین ظرفشویی فریجیدر از شست شو با دستها راحت میشوید و بعد از صرف شام به راحتی در کنار عزیزان و مهمانان خود باشید .

ضد عفوني

در شست شو با ماشین ظرفشویی فریجیدر  از آب داغ استفاده میشود ، بنابراین عمل ضد عفونی نیز تا حدی انجام میگیرد .

ظروف براق و شفاف

چنانچه از مواد شوینده مناسب ( جهت خرید مواد شوینده ظرفشویی فریجیدر با شعبات ما در سراسر تهران تماس حاصل نمایید )

برای ظرفشویی فریجیدر خود استفاده نمایید ، ظروف همیشه براق و شفاف باقی خوواهد ماند .

صرفه جویی در شوینده ها
هنگام استفاده از ماشین ظرفشویی فریجیدر به دلیل استفاده بهینه و مناسب از شوینده ها صرفه جویی میشود .

شوینده های مضر
مواد شوينده به پوست دست آسيب زيادي مي رسانند در حالي که در ماشين ظرفشويي فریجیدر دست شما با مواد شوينده هيچ گونه تماسي ندارد.

نمک ماشین ظرفشویی فریجیدر  ، مایع جلا دهنده ماشین ظرفشویی فریجیدر ، قرص ماشین ظرفشویی فریجیدر ، مایع براق کننده ماشین ظرفشویی فریجیدر

ظروف لب پر نمی شوند
امکان لب پر شدن ظروف چيني و کريستال شما در شست و شوی دستی  وجود دارد در حاليکه در ماشين ظرفشويي الجی اين امکان به حد صفر می رسد . مواد کلره و يا اکسيژنه موجود در پودرها و قرص هاي ماشين ظرفشويی فریجیدر ، عمل ضد عفوني ظروف را تکميل مي کنند .

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی فریجیدر

طرح ها و مدل های مختلف ماشین ظرفشویی فریجیدر مناسب هر سلیقه و گرایشی قرار گرفت و این موضوع باعث تشویق و انگیزه بیشتر مدیران کارخانه فریجیدر شد و خدمات پس از فروش فریجیدر و انواع نمایندگی تعمیرات فریجیدر در دنیا خیلی زود با برنامه ها و آموزش های خاص کارشناسان فنی کارخانه فریجیدر قرار گرفتند تا خدمات به مشتریان این کارخانه با بهترین کیفیت و با بیشترین سرعت انجام پذیرد.

از این رو فریجیدر شروع به تربیت متخصصینی در تمام دنیا نمود که فعالیت اصلی و تمرکز آنها بر روی تعمیرات اختصاصی ماشین ظرفشویی فریجیدر بود. انواع حمایت ها و تعاملات فی ما بین این کارخانه با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر در دنیا کیفیت این تعمیرات و رضایت مشتریان را به شدت بالا برد.

ارائه خدمات به روز ، استفاده از قطعات اصلی و اورجینال، آموزش های دنباله دار و تخصصی ، ارائه کمک ها و حمایت های مورد نیاز از مرکز اصلی کارخانه و … از مزایای نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی فریجیدر در تمامی دنیا می باشد.

هر چند فریجیدر یک کارخانه آمریکایی است و فاصله زیادی با ایران دارد ولی خوشبختانه در ایران نیز نمایندگی تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی فریجیدر آی پی امداد تماما خدمات حرفه ای و به روز و تخصصی این کارخانه را به مشتریان این برند مشهور ارائه می نماید. تعمیرکاران تخصصی ماشین ظرفشویی فریجیدر در نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ای پی امداد بصورت کاملا حرفه ای و پیشرفته خدمات مورد نیاز این کارخانه را در غرب و شرق تهران ارائه می کنند.

ظرافت و زیبایی و کیفیت و تنوع ساخت ماشین ظرفشویی فریجیدر و دقت عمل و حساسیت قطعات وسنسورهای حرارتی و قطعات مختلف این ماشین ظرفشویی باعث شده تا کارخانه فریجیدر تاکید مکرر داشته باشد که تعمیرات و هرگونه اقدامی برای این ماشین ها توسط افراد متخصص و آموزش دیده  و مورد تایید این کارخانه انجام شود.

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی فریجیدر  آی.پی امداد

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ای پی امداد به عنوان معتبرترین نماینده تعمیرات ماشین ظرفشویی فریجیدر در تهران با ارائه خدمات پس از فروش لوازم خانگی فریجیدر مانند ماشین ظرفشویی فریجیدر با بهره مندی از متخصص ترین و با سواد ترین کادر تعمیراتی زیر نظر کارخانه اصلی فریجیدر در غرب و شرق تهران فعال می باشد

این نمایندگی تعمیرات فریجیدر مفتخر به ارائه با کیفیت ترین و بهترین خدمات تعمیراتی لوازم خانگی فریجیدر با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال و خدمات گارانتی تعمیرات به مدت 3 الی 12  ماه  از زمان تعمیرات می باشد.

با توجه به حساسیت ماشین های ظرفشویی فریجیدر تعمیرکاران ماشین ظرفشویی فریجیدر آی.پی امداد تمامی دوره های تخصصی این ماشین ها را دیده و با ساختمان و طرز کار این ماشن ها به خوبی اشنا هستند و به شما اطمینان می دهند ظرف مدت کوتاهی خدمات مورد نظر شما را در محل شما و در فاصله کوتاهی از اولین تماس شما انجام دهند.

چرا باید تعمیرکاران ماشین ظرفشویی فریجیدر آی پی امداد را انتخاب کنیم؟

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد در انتخاب تعمیرکاران لوازم خانگی خود بسیار دقیق و حساس می باشد. کارشناسان و متخصصین نمایندگی تعمیرات آی پی امداد ضمن قبولی در ازمون های سخت و دشوار انتخابی باید در انواع کلاس های داخلی و خارجی این نمایندگی نیز شرکت نمایند تا بتوانند همواره با آخرین تکنولوژی های ساخت ماشین ظرفشویی فریجیدر اشنایی داشته باشند و نسبت به تعمیر و رفع عیب همه انواع ماشین های ظرفشویی فریجیدر و همچنین سایر برند های داخلی و خارجی تسلط کامل را داشته باشند تا در صورت نیاز مشتری پاسخگو و توانایی لازم را داشته باشند.

ارتباط و تعامل ما با کارخانه اصلی سبب شده تا به مشتری اطمینان دهیم در تعمیر ماشین ظرفشویی فریجیدر از اصلی ترین و مطمئن ترین قطعات با گارانتی خود کارخانه فریجیدر و اصلی خود این کارخانه استفاده می کنیم و به همین دلیل تمامی خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی فریجیدر با ضمانت 3 الی 12 ماهه انجام خواهد شد.

ضمن اینکه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی آی پی امداد در تهران در خود محل مشتری و پیش روی مشتری در سریع ترین زمان انجام خواهد شد. این خدمت ما به مشتریان باعث صرفه جویی در هزینه ها و طول عمر بیشتر ماشین ظرفشویی شما خواهد شد.

در هر زمان از شبانه روز کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سئوالات و مشکلات شما هستند و خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی آی.پی امداد در همه ساعات شبانه روز و بصورت 24 ساعته انجام می شود . نگران خرابی و مشکلات ماشین ظرفشویی خود نخواهید بود اگر در لیست برنامه های تعمیرات و نگهداری آی.پی امداد به عنوان مشتریان دائم ما نامی داشته باشید.

تعمیرات ماشین ظرفشویی فریجیدر در تهران

در زیر میخواهیم از قابلیت و توانایی ماشین ظرفشویی فریجیدر مثال بزنیم :

شست و شو در 30 دقیقه , خشک کن استثنایی , فضای کافی و انعطاف پذیر و …… ویژگی هایی از ماشین ظرفشویی فریجیدر هستند که باعث کاهش آسیب دیدگی دستگاه و در نتیجه نیاز کمتر شما به نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی فریجیدر (خاصه نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی فریجیدر) می شوند.

در زیر این ویژگی ها را به طور مختصر شرح میدهیم تا در هنگام خرید از نمایندگی رسمی فریجیدر به آن ها دقت کنید:

1.شست و شوی 30 دقیقه ای PowerPlus® :با این ویژگی ماشین ظرفشویی فریجیدر در یک چهارم زمان شست و شو با قدرت پاک کنندگی بیشتر ظرف ها را تمیز میکند و در مصرف انرژی و آب نیز صرفه جویی میکند .

2.خشک کن استثنایی:در این ویژگی با استفاده از فن EvenDry جریان هوا به طور یکنواخت پخش میشود این هم باعث خشک شدن ظرف ها به بهترین شکل ممکن میشود و هم از آسیب دیدگی ماشین ظرفشویی شما جلوگیری میکند.

3.سیستم سازمان دهیSpacePro(فضای منعطف) : بالاترین انعطاف پذیری را با این ویژگی تجربه میکنید . قفسه سومی طراحی شده برای ظروف کوچک و قفسه ی دومی برای ظروف بلند مثل گلدان و یا لیوان های بزرگ .

توجه توجه : مشتریان مجموعه آی.پی در رابطه با شوینده ظرفشویی فریجیدر مکرر سوال پرسیدند که :

  • بهترین قرص ماشین ظرفشویی فریجیدر چیست ؟
  • مایع جلا دهنده برای ظرفشویی فریجیدر چی بخریم ؟
  • آیا نیازی به نمک ماشین ظرفشویی فریجیدر میباشد ؟

در اینجا میخواهیم به بهتین قرص ماشین ظرفشویی فریجیدر ، نحوه کار نمک ماشین ظرفشویی و مایع جلا دهنده بپردازیم .

قرص ماشین ظرفشویی فریجیدر

اجزای مکانیکی و الکترونیکی ماشین ظرفشوی به تنهایی نمیتوانند ظروف تمیز را تحویل شما دهند ، بنابراین به شوینده ای مناسب نیاز دارید  تا ، به فرایند شستشوی ظرفشویی فریجیدر شما کمک نماید .

کلا 3 تا شوینده برای ظرفشویی فریجیدر شما نیاز هست .

  • قرص ماشین ظرفشویی فریجیدر ( پودر شستشو )
  • نمک ظرفشویی فریجیدر
  • مایع جلا دهنده ظرفشویی فریجیدر

قرص ماشین ظرفشویی فینیش ( فول ) برای ظرفشویی فریجیدر شما به تنهایی کفایت میکند  !!! چونکه هم شوینده دارد ، هم جرم گیر ، هم مایع جلادهنده .

بنابراین پیشنهاد ما به شما ، قرص ظرفشویی فینیش فول اصل میباشد که تنها از مجموعه آی.پی نمایندگی تعمیرات ظرفشویی فریجیدر میتوانید تهیه نمایید .

توجه توجه : قیمت قرص ماشین ظرفشویی فریجیدر و تمام شوینده ها به قیمت عمده به سراسر ایران برای مصرف کننده ( حتی 1 عدد ) میباشد . شما عزیزان میتوانید جهت سفارش با شماره 88986179 یا تلگرام مشاور در بالا تماس برقرار نمایید .

در ادامه شما را با دلیل استفاده نمک در ظرفشویی فریجیدر و مایع جلا دهنده آشنا میکنیم .

نمک ماشین ظرفشویی فریجیدر

کار قطعه ای به نام رزین گرفتن سخی آب برای شستشو در ماشین ظرفشویی فریجیدر میباشد .این سختی آب در رزین جمع شده و نیاز به تمیزی دارد تا خود را برای شستشوی بعدی آماده نماید . کار نمک ماشین ظرفشویی فریجیدر این است که در 5 قیقه آخر رزین را شستشو نموده و برای شسشوی بعدی آماده میکند .

توجه : سختی آب در مناطق مختلف ایران متفاوت است بنابراین در ریختن نمک ظرفشویی فریجیدر دقت فرمایید .

مایع جلادهنده ظرفشویی فریجیدر

شاید برای شما یا آشنایان شما این مشکل پیش آمده است که ظرفشویی ظرفها را خش میندازد و یا ظرفها بعد از شستشو در ظرفشویی فریجیدر لکه دار است !!! دلیل این مشکل ، مایع جلادهنده میباشد .

در اینجا به شرح کار مایع جلادهنده ظرفشویی فریجیدر میپردازیم : مایع جلادهنده ظرفشویی فریجیدر در 5 دقیقه آخر همراه با بخار آب ظرفها را براق میکند ، که اگر مقدار مایع جلادهنده زیاد باشد ظرفها را خش میندازد و اگر مقدار آن کم باشد باعث لکه دار شدن ظرفها میشود .

توجه توجه : این مشکل لکه دار شدن ظرفها و یا خش افتادن برروی آنها به اندازه دستی مایع جلادهنده برای ظرفشویی فریجیدر نمیباشد ، مشکل این است که یا برنامه اشتباه به ظرفشویی فریجیدر خود داده اید و یا برد الکترونیکی ظرفشویی فریجیدر شما مشکل دارد .  

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی فریجیدر در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ، داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی فریجیدر در شمال تهران

2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، اندرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی فریجیدر در غرب تهران

3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی فریجیدر در شمالغرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی فریجیدر در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی فریجیدر در مرکز تهران

6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی فریجیدر در شرق تهران

7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر در جنوب تهران

8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ):66715774

Summary
تعمیر ماشین ظرفشویی فریجیدر
Article Name
تعمیر ماشین ظرفشویی فریجیدر
Description
نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی فریجیدر مجموعه آی پی امداد با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات فریجیدر جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم. انواع تعمیرات تخصصی کلیه محصولات فریجیدر را با تامین قطعات فابریک ( از انبار آی پی ) از ما بخواهید .
Author
No votes yet.
Please wait...

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.