نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بکو

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو : مجموعه آی پی امداد با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات بکو جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم.

انواع تعمیرات تخصصی کلیه محصولات بکو را با تامین قطعات فابریک ( از انبار آی پی ) از ما بخواهید .

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو ، سرویس ماشین ظرفشویی بکو ، رفع عیب ماشین ظرفشویی بکو ، خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی بکو

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بکو

مراحل از تماس تا رفع عیب ماشین ظرفشویی بکو ( عیب یابی ماشین ظرفشویی بکو )

1 : ابتدا با نزدیکترین شعبه  تعمیرگاه و نمایندگی مجاز ماشین ظرفشویی بکو خود در زیر تماس حاصل فرمایید .

2 : در صورت تماس با اپراتور ؛ مشاوره رایگان انجام میگردد تا رفع عیب شود .

3 : در صورتیکه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار ماشین ظرفشویی بکو ) به محل شما اعزام میگردد

4 : تمامی خدمات مجموعه آی پی دارای یکسال ضمانتنامه رسمی میباشد .

5 : جهت نیاز به نمک ماشین ظرفشویی بکو ، مایع جلا دهنده ماشین ظرفشویی بکو ، قرص ماشین ظرفشویی بکو ، مایع براق کننده ماشین ظرفشویی بکو با شماره نمایندگیهای ما در زیر ( سراسر تهران ) تماس حاصل نمایید .

6 : در صورتیکه ماشین ظرفشویی بکو خریداری نموده اید با تلفن مندرج شده در برگه ضمانتنامه تماس حاصل نمایید در غیر این صورت بر روی خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی بکو در تهران کلیک نمایید .

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو

قابل ذکر است تمامی تعرفه تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو بر حسب  تعرفه مصوبه خدمات ماشین ظرفشویی مجموعه آی پی امداد ( طبق تعرفه اتحادیه ) میباشد . همچنین برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو را کاملا شفاف سازی نموده ایم .

گارانتی تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو

شاید تعجب کنید !!! مگه میشه شرکتی تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو را هم با اوصاف اینکه یک دستگاه برقی و الکترونیکی میباشد ، گارانتی کنه ؟؟ بله میشه .

خدمات ماشین ظرفشویی آی پی گارانتی 12 ماهه داره . وقتی ماشین ظرفشویی بکو به دست تکنسینهای مجموعه درست میشه ، دیگه خیالتون راحت باشه ؛ چون ما به کارمون مطمئنیم ، تمام تکنسینها ، آموزش دیده اند و تحصیلات مرتبط دارند ( آموزش دیده محصولات بکو ) . بنابراین تعمیر ماشین ظرفشویی بکو رو براتون گارنتی میکنیم که شما هم مطمئن باشید .

مزایای استفاده از ماشین ظرفشویی بکو

صرفه جویی در مصرف آب
فراموش نشود که با استفاده از ماشین ظرفشویی بکو تا حد بسیار باعث صرفه جویی در مصرف آب میشود .

اگر بخواهیم قیاس انجام دهیم ، باید بگوییم چنانچه یک دست ظرف 144 پارچه را با دست بشوییم 85 لیتر آب مصرف میشود ؛ در حالیکه با استفاده از ماشین ظرفشویی بکو تنها 15 لیتر آب نیاز دارد و قابل ذکر است حتی در برخی از مدلها کمتر از 9 لیتر آب مصرف میشود .

ایجاد فرصت بیشتر برای خانمها

با استفاده از ماشین ظرفشویی بکو این فرصت برای خانمها پیدا میشود تا زمان بیشتری در کنار فرزندان و همسر خود باشند.

لذت مهمانی

با استفاده از ماشین ظرفشویی بکو از شست شو با دستها راحت میشوید و بعد از صرف شام به راحتی در کنار عزیزان و مهمانان خود باشید .

ضد عفوني

در شست شو با ماشین ظرفشویی بکو از آب داغ استفاده میشود ، بنابراین عمل ضد عفونی نیز تا حدی انجام میگیرد .

ظروف براق و شفاف

چنانچه از مواد شوینده مناسب ( جهت خرید مواد شوینده ظرفشویی بکو با شعبات ما در سراسر تهران تماس حاصل نمایید )

برای ظرفشویی بکو خود استفاده نمایید ، ظروف همیشه براق و شفاف باقی خوواهد ماند .

صرفه جویی در شوینده ها
هنگام استفاده از ماشین ظرفشویی بکو به دلیل استفاده بهینه و مناسب از شوینده ها صرفه جویی میشود .

شوینده های مضر
مواد شوينده به پوست دست آسيب زيادي مي رسانند در حالي که در ماشين ظرفشويي بکو دست شما با مواد شوينده هيچ گونه تماسي ندارد.

نمک ماشین ظرفشویی بکو ، مایع جلا دهنده ماشین ظرفشویی بکو ، قرص ماشین ظرفشویی بکو ، مایع براق کننده ماشین ظرفشویی بکو

ظروف لب پر نمی شوند
امکان لب پر شدن ظروف چيني و کريستال شما در شست و شوی دستی  وجود دارد در حاليکه در ماشين ظرفشويي الجی اين امکان به حد صفر می رسد . مواد کلره و يا اکسيژنه موجود در پودرها و قرص هاي ماشين ظرفشويی بکو ، عمل ضد عفوني ظروف را تکميل مي کنند .

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو

اینجا نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو میباشد ، طبق مشکلات متعددی که برای مشتریان در ارتباط با تعمیرات ظرفشویی بکو به وجود آمده بود ، بر این اساس است که : تعمیرگاه های غیر مجاز با استفاده از قطعات غیر فابریک و تخریب کردن برد الکترونیکی به دلیل عدم آگاهی و نداشتن قطعه با اخذ مبلغ اضافه و بیهوده ضرر غیر قابل جبرانی به ظرفشویی کنوود میزدند .

بنابراین با تماس با نمایندگی تعمیرات بکو در حفظ لوازم خانگی بکو خود کوشا باشید . 

تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو

 • تعمیر ماشین ظرفشویی بکو
 • تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی بکو
 • تعمیر تایمر ماشین ظرفشویی بکو
 • تعویض تایمر ماشین ظرفشویی بکو
 • تعویض موتور ماشین ظرفشویی بکو
 • فروش شوینده ، قرص و نمک ظرفشویی بکو

در استفاده از ماشین ظرفشویی بکو برای طول عمر دستگاه اشتباهات زیر را انجام ندهید:

1.از استفاده از هر نوع مواد حلال در داخل ماشين ظرفشويي خودداري فرماييد، زيرا اين مواد باعث انفجار يا آتش‌سوزي خواهند گشت.

2.از پاشيدن آب به داخل ماشین ظرفشویی بپرهيزيد، زيرا اين كار باعث از كار افتادن قسمتهاي الكتريكي و يا برق گرفتگي خواهد شد.

3.از وارد كردن فشار و نشستن بر روي درب ماشین ظرفشویی در هنگامي كه باز است خودداري فرماييد. اين كار باعث تغيير شكل و يا از كار افتادن دستگاه مي‌گردد.

4.از قرار گرفتن پوست بدن در جلوي قسمت تهويه بخار در هنگام كاركرد ماشین ظرفشویی بپرهيزيد زيرا بخارخروجي باعث سوختگي مي‌گردد.

5.بطور كلي باز کردن درب ماشین ظرفشویی در حين عملكرد آن توصيه نمي‌گردد. وليكن چنانچه به هر دليلي درب باز شود، يك امكان ايمني مخصوص دستگاه را خاموش مي‌نمايد. در هنگام باز شدن درب دستگاه در حين مرحله كاركرد با آب داغ و يا بلافاصله پس از اتمام كار دستگاه ظرفشويي بدليل وجود بخارات داخلي دقت لازم را مبذول فرماييد.

6.به طور منظم فیلتر ماشین ظرفشویی خود را کنترل کرده و در صورت جمع شدن مواد زائد، آن را تمیز نمایید. نظافت دائمی دستگاه عمر آن را افزایش داده و از اتلاف انرژی نیز می کاهد

در زیر به بعضی از قابلیت و توانایی های ماشین ظرفشویی بکو اشاره مینماییم ، تا با خرید آن کمتر به نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو نیازمند شوید .

ماشن ظرفشویی بکو با هدف راحت تر شدن زندگی و زیبا ترشدن آشپزخانه شما طراحی شده است.

استاندارد A+++ کمترین میزان مصرف انرژی از مهم ترین ویژگی هایی است که همه ی محصولات بکو خاصه ماشین ظرفشویی بکو آن را دارا هستند.

علاوه بر این فناوری هایی در ماشین ظرفشویی بکو طراحی و اجرا شده است که عمر این دستگاه را طولانی تر و نیاز شما را به نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو کمتر می کند.ویژگی هایی مانند:

1.فن‌آوری GlassShield بکو:ماشین ظرفشویی بکو با داشتن این فناوری از ظروف شیشه ای در مقابل سختی آب که باعث خط و خراش بر روی ظرف میشود مراقبت میکند و عمر ظروف شیشه ای شما را 20 برابر میکند.

2.مصرف آب فقط به میزان 6 لیتر:ماشین‌های ظرفشویی بکو با داشتن سیستم فیلتر دوگانه، میزان مصرف آب را تا 6 لیتر کاهش می دهند.

3.فن آوری SteamGloss™:ماشین ظرفشویی بکو با این امکان نه تنها ظروف شما را بدون کاهش درخشندگی خشک میکند بلکه با استفاده از بخار ظروف شما را تا 30 درصد درخشان تر میکند.

4.حسگر میزان کثیفی:این حسگر در ماشین ظرفشویی بکو درباره میزان کثیفی ظروف تصمیم گرفته و انتخاب می کند که کدام برنامه شستشو مناسب این میزان کثیفی است.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو توسط تعمیرکار ظرفشویی بکو باعث طول عمر بالا در ظرفشویی شما میشود ، نمایندگی تعمیرات بکو با استفاده از قطعات فابریک و  بهترین شوینده برای ظرفشویی بکو شما بهترین خدمات را ارائه مینماید ، در نظر داشته باشید برای تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو حتما از قطعات فابریک بکو استفاده نمایید نه متفرقه !! همچنین با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بکو تا 75 % در هزینه ها صرفه جویی نمایید .

توجه توجه : مشتریان مجموعه آی.پی در رابطه با شوینده ظرفشویی بکو مکرر سوال پرسیدند که :

 • بهترین قرص ماشین ظرفشویی بکو چیست ؟
 • مایع جلا دهنده برای ظرفشویی بکو چی بخریم ؟
 • آیا نیازی به نمک ماشین ظرفشویی بکو میباشد ؟

در اینجا میخواهیم به بهتین قرص ماشین ظرفشویی بکو ، نحوه کار نمک ماشین ظرفشویی و مایع جلا دهنده بپردازیم .

قرص ماشین ظرفشویی بکو

اجزای مکانیکی و الکترونیکی ماشین ظرفشوی به تنهایی نمیتوانند ظروف تمیز را تحویل شما دهند ، بنابراین به شوینده ای مناسب نیاز دارید  تا ، به فرایند شستشوی ظرفشویی بکو شما کمک نماید .

کلا 3 تا شوینده برای ظرفشویی بکو شما نیاز هست .

 • قرص ماشین ظرفشویی بکو ( پودر شستشو )
 • نمک ظرفشویی بکو
 • مایع جلا دهنده ظرفشویی بکو

قرص ماشین ظرفشویی فینیش ( فول ) برای ظرفشویی بکو شما به تنهایی کفایت میکند  !!! چونکه هم شوینده دارد ، هم جرم گیر ، هم مایع جلادهنده .

بنابراین پیشنهاد ما به شما ، قرص ظرفشویی فینیش فول اصل میباشد که تنها از مجموعه آی.پی نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بکو میتوانید تهیه نمایید .

توجه توجه : قیمت قرص ماشین ظرفشویی بکو و تمام شوینده ها به قیمت عمده به سراسر ایران برای مصرف کننده ( حتی 1 عدد ) میباشد . شما عزیزان میتوانید جهت سفارش با شماره 88986179 یا تلگرام مشاور در بالا تماس برقرار نمایید .

در ادامه شما را با دلیل استفاده نمک در ظرفشویی بکو و مایع جلا دهنده آشنا میکنیم .

نمک ماشین ظرفشویی بکو

کار قطعه ای به نام رزین گرفتن سخی آب برای شستشو در ماشین ظرفشویی بکو میباشد .این سختی آب در رزین جمع شده و نیاز به تمیزی دارد تا خود را برای شستشوی بعدی آماده نماید . کار نمک ماشین ظرفشویی بکو این است که در 5 قیقه آخر رزین را شستشو نموده و برای شسشوی بعدی آماده میکند .

توجه : سختی آب در مناطق مختلف ایران متفاوت است بنابراین در ریختن نمک ظرفشویی بکو دقت فرمایید .

مایع جلادهنده ظرفشویی بکو

شاید برای شما یا آشنایان شما این مشکل پیش آمده است که ظرفشویی ظرفها را خش میندازد و یا ظرفها بعد از شستشو در ظرفشویی بکو لکه دار است !!! دلیل این مشکل ، مایع جلادهنده میباشد .

در اینجا به شرح کار مایع جلادهنده ظرفشویی بکو میپردازیم : مایع جلادهنده ظرفشویی بکو در 5 دقیقه آخر همراه با بخار آب ظرفها را براق میکند ، که اگر مقدار مایع جلادهنده زیاد باشد ظرفها را خش میندازد و اگر مقدار آن کم باشد باعث لکه دار شدن ظرفها میشود .

توجه توجه : این مشکل لکه دار شدن ظرفها و یا خش افتادن برروی آنها به اندازه دستی مایع جلادهنده برای ظرفشویی بکو نمیباشد ، مشکل این است که یا برنامه اشتباه به ظرفشویی بکو خود داده اید و یا برد الکترونیکی ظرفشویی بکو شما مشکل دارد .  

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در شمال تهران

2: نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ):66715774

فروش شوینده ماشین ظرفشویی دوو به سراسر ایران

021-88986179

ارسال به سراسر تهران ، مشهد ، تبریز ، اصفهان ، اهواز ، یزد ، شیراز ، اراک ، ارومیه ، استان گیلان و مازندران ، بندرعباس و …

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو

نمایندگی تعمیرات بکو

Summary
تعمیر ماشین ظرفشویی بکو
Article Name
تعمیر ماشین ظرفشویی بکو
Description
نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو مجموعه آی پی امداد با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات بکو جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم. انواع تعمیرات تخصصی کلیه محصولات بکو را با تامین قطعات فابریک ( از انبار آی پی ) از ما بخواهید .
Author
No votes yet.
Please wait...

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.